YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Kako dolazite do tezgi......... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5651)

tesla 23.08.2008 00:08

Kako dolazite do tezgi.........
 
kao sto naslov kaze ajde da razmenimo iskustva o tome. Dali je to po preporuci ili jurite sami ili imate nekog menadzera ili kako vec... Evo ja na primer najvise po nekim preporukama vise ne znam ni od koga ni gde sam koga upoznao al eto malo malo me neko zove kao secas se a ja kazem ma kako se ne secam a u stvari nemam pojma. I kad smo kod toga dali neko ima iskustva sa menadzerima i kako doci do nekog?

mykeli 23.08.2008 00:14

Menadzera nikad nismo imali, to kod nas nije u modi:lol:
U glavnom na preporuku i na "misice"...jbg, mora da se pliva u ovom sadasnjem tezgaroskom svetu...ranije je to bilo mnogo lakse i drugacije, al sad se nakupila "gamad"..da ne mozes da pogodis normalnu tezgu, te kolege te ubijaju u ceni, te ogovaranja, ma gluposti...al ide nekako, borimo se...

klavijaturista 23.08.2008 01:39

Kolega zato neprobas traziti po oglasima ima menađera pun kufer !!!pozdrav

kuki 23.08.2008 01:40

Ma kakvi menadzeri....
Uglavnom idemo po preporuci,sami nas zovu i fala bogu do oktobra imamo tezge,najvise svadbe,pa kafici,diskoteke.
Mora se nekako!;)

ognjen-ogy 23.08.2008 03:29

Ma svakako buraz .... što kaže kolega Miki svakakvih ima da kažem "MUZIČARA" pa te jebu u ceni, pa petljaju, mute, lažu na tebe da bi oni došli do tezge ..... Preporukom ili jednostavno gde radim dođe gazda da me čuje ili lično odem ja kod gazde na primer koji hoće da radim kod njega pa me pozove da dođem da malo odpevam i odsviram jednu veče sa nekim muzičarima koji već sviraju i posle kojih bih ja trebao ..... ma ima raznoraznih metoda !
Sa menadžerima se još nisam petljao ..... ;)

No.1 23.08.2008 09:54

Mene kesiraju pevaci, tako da ja radim cisto profesionalno...ne trazim JA tezge.

jeftabgd 23.08.2008 10:48

Radis svoj posao najbolje sto znas,imas dobre i ispravne instrumente,ponasas se pristojno,ne preterujes sa alkoholom i drogama,ne kasnis,imas svoj auto i mobilni telefon,delis vizit karte na sve strane i posle nekoliko godina pocne da se vrti prica i imas posla koliko hoces.

Alix 23.08.2008 11:14

Ja tražim tezgu ovako...
Sjedim kući,plačem,samom sebi se žalim,jer ih NEMA!!!
Žalosno koji sve šupci sviraju kod nas a 80% neznalica a zarađivaju i po 150-200eur na noć...
Znam da je i kod Vaxtera isti problem a i kod drugih kolega...
I šta čovek da radi kad nema tezgi?Investra se u instrumente a seronje sa kantama puštaju
fajlove ili bajagi svirkaju,a pjanog naroda zabole dupe za kvalitet...žalosno...

vane1 23.08.2008 14:18

Tezge...?!?!
 
Drugari,u pravu ste potpuno,zasad jeste tesko za tezge ali nije to nejveci problem,nego je problem sto se ta takozvana gamad i neznalice razmnozavaju i hvataju zamah sve vise,dakle ne vidi se u skorijoj buducnosti boljitak...nazalost,mislim da sam u pravu,a voleo bi da nisam!
Pozdrav svima!!!!

tesla 23.08.2008 15:20

ovo leto nesto slabo posla. Bili smo u CG da radimo na moru pa poceo gazda da drka za isplate i ja ga napusim i dodjem lepo kuci. Nego zadnbje vreme sve manje posla mozda bude bolje na jesen jebem li ga. Tako mi i pade na pamet da li da potrazim menadzera mada nisam nikad tako radio. No ajde evo i leto je pri kraju valjda ce biti bolje........ mada i ne zalim se mnogo jer ova godina je bila (ako izuzmem leto) i dobra.........
pozzz


Trenutno vrijeme na Forumu 23:14

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org