YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Zakljucavanje ritmova ? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5764)

Jazz 03.09.2008 10:28

Zakljucavanje ritmova ?
 
Veliki pozdrav za sve dobre ljude ovog foruma od njihovog (ne)vjernog brta Jazz-a koji je sticajem okolnosti opravdano bio odsutan od svih desavanja na ovom nasem svetom mjestu.

A evo i jedno pitanje ?

Dali je moguce zakljucati ritmove u sintu i kako, mislim onaj fol da ti ne moze doci neko iz mase i stavi flopy disketu u sint i presnimi ti ritmove koje si ti marljivo skupljao, pravio , dorađivao ... sta vec ne i naravno plaćao jer ja sam prije ovog foruma bio ovisnik o hit ritmovima.bojama,semplovima a koje su ljudi debelo naplaćivali.. ali et sad..
Nadam se da nije bezvezno pitanje a ako i jeste svakako mi je drago da Vas jos jednom pozz od srca. Pozz Jazz

Marco7 03.09.2008 10:35

...........
 
Mislim drug da je to nemoguce ;)

Alix 03.09.2008 10:36

OOOOOOOO-.......Pozdrav z anašeg Veeeeelikog prijatelja....
Lopove jedan zaboravio si svoju braću...Kako imaš srca da se ne javiš...
Evo drago nam da si se vratio na našu majku Yu-Midi i ostani ovamo sad...

Jazz 03.09.2008 10:47

jazz replay
 
Vidis brate da kritike čuda čine he he ajd pozz i Hvala marco za odg. ciao!

blatusan 03.09.2008 11:00

OOOo kolgea Jazzz nije te dugo bilo dobro doso nam na zad brate!!!!!!

x3meSRB 04.09.2008 01:31

moze i to.... lepo srafciger u ruke, otvorish synth i otkacish kabl od flopi drajva i kad te neko pita ti reci "slobodno ako uspesh snimi i meni jedan primerak", od toga nema bolje zashtite...... meni se desavalo da kad sam ranije svirao po kafanama i ostavim klavijaturu da uzimaju u toku dana ritmove i boje, tj. vlasnik je pustao poznanike da snime bez mog znanja pa sam morao da se snalazim jbg....... ne bi ni znao nego sam slucajno dosao ranije u kafanu da snimim nesto jednom prijatelju..... tako da .... pamet u glavu....


i srafciger u ruke....

korda 09.09.2008 21:00

r
 
Ne ostavljaj nikad klavijaturu u kafani,jer kad ostaneš bez boja,preboljet ćeš,ali kad ostaneš bez klavijature.....=((

elvis 09.09.2008 21:41

pozz jazz..zakljucati nije moguce al je moguce tako reci kodirati ritmove,da se tako izrazim.a mislim na drum kitove,napravis sebi svoje posebne drum kitove koji nisu standardno poredani,,npr,noga da bude na A ,fus recimo na D itd,,tako da,u slucaju kao sto kazes da se neko docepa toga,nije u stanju sa tim ritmovima nista zapoceti..bar su moji tako svi napravljeni..znaci nisi jedini koji misli i na to,,hehe,,
,,pozz...

gega 20.01.2009 11:43

zakljucavanj ritmova
 
pozdrav Jazz...
Ne znam dali si resio svoj problem sa ,,zakljucavanjem ritmova...itd,,
Moze da se uradi bez problema,zavisi koju Marku i koji model klavijature imas.
ALI....... evo nacina kako moze bilo ko da ti izbrise sve
,,namestene,, boje i ritmove koje si vec u klavijaturu ubacio.
Znaci sve sto nije ,,originalno doslo ,,sa klavijaturom kada je bila nova.

Pritisnes zadnju dirku na klavijaturi i drzis je pritisnutu, u medjuvremenu ukljucis klavijaturu na glavnom prekidacu i sacekas da ,,starta,,
Kada se pojavi na dislay-u uobicajena pozadina,pustis pritisnutu dirku.
Ako je LCD display jedan ili dvoredni (u zavisnosti koliko je star model)-
moguce da nece pokazati nista ,ako je novije generacije sa vecim displayom pokazace ti ,,SETTING,, ili ,,System setup,,
Znaci time se vraca celi system u prvobitno stanje.

Poooozdrav

smt2 20.01.2009 13:22

Brisanje
 
Da tako Se radi i na Tyrosu 1,2,3, sve obrises kad odlazis iz ostavljas klavijaturu.Sutradan doneses svoje registracije sa kompjutera na stick i downloadiras sve ukratko .Tyros to odradi vrlo brzo.

Kao sto vidis ne samo da ti neko moze sve sa klavijature kopirati vec i sve obrisati u roku 5 sec.i onda ako nemas sve to negdje memorisano za nedaj boze onda si nadrljao stari moj.

Sa sobom nosim uvjek jedan stick od 8 Gig i na njemu imam sve Reg,Boje,Rit,Text,i Lop,to nesme da fali .
Pozzzzz ....


Trenutno vrijeme na Forumu 04:08

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org