YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ljubav & Seks (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   svrab dole (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=13984)

ружица 17.05.2010 13:07

svrab dole
 
cao.
imam devojku vec dugo, dugo, nemam drugu ni ona drugog.
ali vec 3 ili 4 puta mi se dogadja da posle seksa i meni i njoj se pojavi jak svrab dole.
prvo mi se pojave crvene tackice pa pocne nekako da se peruta itd da ne gadim dalje.
malo me je sram da idem kod doktora, a koga god pitam svi su to vec imali manje vise.
posle izvesnog vremena to se samo povuce, ali nekako mi se ne ceka nedelju dana, jer me stvarno muci.
cuo sam da su tome razni uzroci, i ne znam koji je pravi, ali mene interesuje koja se krema koristi i jel neko imao iskustva s tim?
hvala vam iskreno.

jeftabgd 17.05.2010 13:23

Moze da bude hiljadu razloga a jedan je recimo pad imuniteta usled cega se razvijaju razne bakterije i gljivice,a to se dogadja i usled koriscenja jakih antibiotika.U principu najbolje je otici na pregled kod dermatovenerologa i onda ces znati o cemu se konkretno radi.Ako ces nesto sam da petljas imas neke kreme za spoljnu primenu,na pr,Canesten(uglavnom za zene)ali ja sam i to mazao(tanak sloj)i pomagalo je uvek.

ружица 17.05.2010 13:29

tacno, to su mi svi rekli..hvala ti. reci mi samo da li je canesten isto sto i Kansen.?

prosli put sam kupio taj kansen, koji imam i sad, za koji su mi rekli da je isto sto i canesten samo nas proizvod "zdravlje"-a.

svrakan 17.05.2010 13:55

Brate Canesten,i to je to,moze da bude i od prehlade malo belog pranja i eto problema,a moze da bude svasta,trihomonas,Clamidia,Candida,uzmi kremicu i mazi macora,ako ne prodje kod Urologa.

grandia 17.05.2010 14:04

ja ne skontam nista vise ....:">

jeste da i moj nik malo podseca na zensko ime al ruzica je za mene definitivno ime zenskog pola ... pa kako sad? :confused:

pozdrav

ружица 17.05.2010 14:44

ok, hvala, bolje da mi ovde pomognete nego neka starina u ambulanti.
grandia svakakvih ljudi danas ima, ipak XXI vek je :D

zeljko 17.05.2010 14:53

Preporucio bih ti da batalis sex jer si alergican na to:lol:Meni se to nikad nije desilo a bavim se tim zanatom vec oko 23,5 godina:)

Ma i kad bih se desilo tako nesto promenuo bih zrtvu i vidio dalje:lol:poooz

grandia 17.05.2010 15:20

ma nema problema drug! ruzica - nego sam ja do sada celo vreme mislio i ubedjen bio da si ti "drugarica" :D mnogo sam srecan sto nisi ljut na mene, al ja sam ozbiljno verovao da je clan tog nika jedna koleginica :) sad znam bolje ... jos jednom izvini za nesporazum


zeljko brate, ti vodis knjigu o tem, ha?`e svaka ti cast :lol:

zeljko 17.05.2010 15:38

@grandija do duse mazem ja redovno kremicama dole i kupam se svaki dan...tako da mozda i radi toga sam zadovoljan sa svojim zivotem:lol:

Salim se ja malo ne zamerite...Kod mene npr.na kesi vec duze vreme imam neki cviljak kao dud,a ja se non stop kad sjedim igram stem..cackam i nikako da prodje:lol:

Proci ce to kologe samo se ti obrati pravom doktoru.poooz

alen248 17.05.2010 15:41

imam devojku vec dugo, dugo, nemam drugu ni ona drugog.??????????=))

Jesi siguran?:lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 12:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org