YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   dilema u vezi opterecenja spidera... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3990)

speedy23 21.03.2008 19:20

dilema u vezi opterecenja spidera...
 
Pre 3-4dana sam dobio ovog "lepotana" e sada...posto u stanu nemam mnogo mesta...klavijature drzim non stop na njemu...da li se on preopterecuje tako i da le treba da se brinem da se nesto ne desi...po specifikacijama moj korg+roland su teski oko 27kg...

beast_x 21.03.2008 19:37

E ovako prijatelju... Nije problem što držiš kljave na njemu...neće mu ništa bit...budi bez brige...ipak on je nosivosti 35 kg i vrijednosti cca 200€..stoga,za tu lovu mora i nosit! ajd živio

kuki 21.03.2008 20:12

Citat:

Originalno postovano od speedy23 (Post 30178)
Pre 3-4dana sam dobio ovog "lepotana" e sada...posto u stanu nemam mnogo mesta...klavijature drzim non stop na njemu...da li se on preopterecuje tako i da le treba da se brinem da se nesto ne desi...po specifikacijama moj korg+roland su teski oko 27kg...

Nista nemoj da brigas mora on to da nosi,to mu je posao!
Pa i u muzickim prodavnicama klavijature non stop stoje na stalkovima i losijim od ovog spidera!

mykeli 21.03.2008 22:12

Batice,bez brige..preporucujem ti da uzmes neku onako od 50 do 70kg,pa je popni na prvu,pa na drugu rucicu...ionako su zgodne idu u V,znaci jednu nogu na jednu,i drugu nogu na drugu rucicu.
I tu ti je sve na tanjiru,kao kod ginekologa:lol::lol::lol:

tesla 21.03.2008 22:16

=))=))=))=))
e moracu i ja da uzmem spyder

Alix 27.03.2008 11:19

Imam Spider već skoro 3 godine...Vjerovali ili ne (govorim otvoreno) na njemu sam radio one stvari sa bivšom (da isprobam i to ludilo) i nije mu ništa bilo premda je ona imala bar jednih 55kg...Inače su to stalci koji su jako stabilni i izdržljivi...Doduše imo sam primjer prije 2 mjeseca da mi je pukla noga...kako,zašto?Jednostavno sam ga odnio u AudioPro koji ih uvozi i odmah su mi bez razmišljanja dali nov zapakovan...Zašto?K&M daju toliku garanciju na stalak,da ako ti se slomi noga,dobijaš novi a tvoj stari se odnosi na testiranja u laboratorij da ustanove kakva greška je došla u proizvodnji...Dakle noga je pukla zbog tvornične greške (slabo saliven aluminij i posle izvesnog vremena se "crack" širi pod opterećenjem i jednom pukne)...Eto skratka najbolji stalci za klaviature i jako stabilni...Pozdrav!

maricm 27.03.2008 11:22

klavijature mogu da stoje na stalku ali nakon nekog vremena se pokvari klavijatura.:lol::-O

kreso 27.03.2008 13:59

Spider stalci drže 50 kg bez problema. Dane i noči može bit pod foul opterečenjem. Nemoj da se brineš.

DinO74 27.03.2008 14:57

Hahahha ...svaka cast Almire Eti si druze iskoristio Spider u najbolje svrhe...ebo svirku ;)

josipv 27.03.2008 23:25

Citat:

Originalno postovano od Alix (Post 30710)
Imam Spider već skoro 3 godine...Vjerovali ili ne (govorim otvoreno) na njemu sam radio one stvari sa bivšom (da isprobam i to ludilo) i nije mu ništa bilo premda je ona imala bar jednih 55kg...Inače su to stalci koji su jako stabilni i izdržljivi...Doduše imo sam primjer prije 2 mjeseca da mi je pukla noga...kako,zašto?Jednostavno sam ga odnio u AudioPro koji ih uvozi i odmah su mi bez razmišljanja dali nov zapakovan...Zašto?K&M daju toliku garanciju na stalak,da ako ti se slomi noga,dobijaš novi a tvoj stari se odnosi na testiranja u laboratorij da ustanove kakva greška je došla u proizvodnji...Dakle noga je pukla zbog tvornične greške (slabo saliven aluminij i posle izvesnog vremena se "crack" širi pod opterećenjem i jednom pukne)...Eto skratka najbolji stalci za klaviature i jako stabilni...Pozdrav!

Da da,isto se i meni dogodilo,pukla noga nakon tri dana sto sam ga kupio,ljepo vratio nazad i dobio novog!
Sad ga imam oko godinu dana i super sam zadovoljan jedino je dosta osjetljiv,lako se ogrebe!


Trenutno vrijeme na Forumu 23:22

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org