YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Korg Z1 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2536)

BasariStudios 11.09.2008 22:46

Nevidim nikake galame buraz, to su samo fakti, sad ako ja i ti hocemo da kazemo da
Korgovi inzinjerinisu u pravu to je onda druga stvar, jer su oni to pravili i pisali tamo.

Citat:

Originalno postovano od daisa (Post 49379)
jel sve sto ima na prosirenju moss ima i u z1 i jel prima pcg od moss prosirenja nadje ja ovaj stroj za 500 jevreja pa mozda i uzmem....

Da, sve sto ima na prosirenju MOSSa ima na Z1, isti Modeli isti Parametri,
iste boje moze biti reprogramirani za nijansu bolje na Z1 zbog izlaza i njegovih
nativnih efekata sto je isti slucaj i sa Prophecy.
Ne, boje da samo tako loadiras nemozes, na TRITON mozes loadirati Z1
boje ako imas MOSS al obratno nemozes...to sam vec radio i radi 95% isto.

dalabu 11.09.2008 22:57

Tako je Nedime inzenjeri su u pravu! Praksa je nesto drugo!

BasariStudios 11.09.2008 23:10

Pa buraz i ti si u pravu, samo on nije pitao dal zvuce isto nego dal su isti a ja
sam mu odgovorio onako kako jest i jeste, do 90% moze zvuciti isto.

dalabu 11.09.2008 23:24

Nedime jarane daj posalji ti meni 2 mossa a ja cu tebi Z1 heeheheheh i reci mi ovo,jel pasu moss boje na M3 ako znas slucajno,izvinjavam se usput ako ljudima dosadjujemo ovdje!

Alix 11.09.2008 23:39

Ne paše...I po tome je Extreeme bolji od M3...Dakle MOSS je UNIKAT i novi M3 ili M50 ga nemaju niti imaju takav kvalitet kao što je imo MOSS za preprodukciju zvuka...Inačeneki hvale M3 ali do sada mi se samo gadio i ništa više...

dalabu 11.09.2008 23:57

Jeli to kazu inzinjeri ili praksa?

BasariStudios 12.09.2008 04:48

Nekih od MOSS boja se moze odraditi na M3 posto sad vec i njega imam. Radias ima
nekoliko od MOSS modula al ne sve, u generalu to ti je unapredjeni i kompleksniji MOSS.
U gresku su oni sto misle da RADIAS ne vredi, mnogo je bolji i kompleksniji od MOSSa
samo jos materijal nije proseto okolo. Da vi cujete sta je Jovan uradio na RADIAS, MOSS
se za tako nesto moze slikati...imacemo sansu uskoro i RADIAS u akciji.

Alix 12.09.2008 07:53

Nedime Radias je K"#$C od ovce...ja ga nebi imo pa taman da je ko 3xMOSS...Hebli ga oni knofovi i đvali on je u suštini 80% vokoder a 20% kao neki dodatak sound enginu-koji će mi đavo a još je i skup (1200eur)...Džaba im i ona ružnoća i Radias ko je još budalala dati 1900eur za M3 + 1200eur za Radias...Izađe te 3100eur---Pa jesul oni normalni?istu politiku ćeraju ko Yamaha,samo budžaju cjene e pa nek budžaju svojoj materi u onu stvar...

BasariStudios 12.09.2008 08:35

Almire, izgleda neznas o cemu se ovde radi il nisi informisan. Radi se o EXB - Radias
koja je naslednik MOSSa a ne o onom sintu.

Alix 12.09.2008 09:25

EX-Radias je drugo...A jasam mislio onaj đavo sa knofovima...Ono je užas i katastrofa...


Trenutno vrijeme na Forumu 20:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org