YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   VICEVI (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1224)

seadi 16.02.2007 07:17

Ispunjava Mujo krizaljku pa pita Sulju.
-Suljo jeli ti znas zenski spolni organ pet slova?
-Vodoravno ili okomito?-
-Vodoravno.-rece Mujo
-Usta-

seadi 26.02.2007 08:08

slabo nam ovi vicevi idu
evo jedan koji se nemoze naci na internetu
-Uhvatio Mujo zlatnu zabu a ona zato sto je
zlatna zaba rece da ce mu ispuniti tri zelje.
Mujo se zamisli pa kao prvu zelju rece da mu
zaba popusi i ona to i uradi -A sad druga zelja-
rece zaba.-Ma popusi ti meni jos jednom-rece Mujo
-A sad treca zelja - rece zlatna zaba.Mujo se zmisli
pa joj rece da mu skoci na rame i da ce joj trecu zelju
reci kod kuce.
-Kad su stigli kuci on zovnu Fatu.Fata pogleda kroz prozor
a Mujo ce njoj-Fato je li vidis ovu zabu? -Vidim Mujo.
-E ima da je naucis kako da pravi pitu a onda mars u p....
materinu

neconix 26.02.2007 15:31

Voze se Amerikanac,Rus i Avganistanac avionom.Dolazi stjuardesa i pita sta ce njih trojica popiti.
-Amerikanac-ja cu viski
-Rus-ja cu votku
-Avganistanac-ne pijem dok vozim!

elvir 25.06.2007 02:39

Vozili se mehaničar, električar i informatičar u autu. Nakon pola sata auto crkne. Prvi se javi mehaničar: 'Nešto s motorom nije u redu.' Na to će električar: 'Ma struja ne valja.' Informatičar će na sve to: 'a da mi izađemo, pa da ponovo uđemo, možda ipak radi?'

blatusan 22.07.2007 14:15

Peco Mujo ribe i ufati zlatnu ribu i normala, kaze njemu "pusti me ispunit cu ti 3 zelje" I kaze Mujo hajde "da budem najbogatiji covjek na svijetu, da nikako nebudem bolestan, i da mi iz penisa tece najbolja piva" :lol:
I ispuni njemu ribica sve tri zelje i on se baci putu kuci. Ulazi on u kucu, ono dvorac! Zena(fata) manekenka, sve tip top! I sad vecerali oni i kaze Mujo "Fato de mi jednu casu za pivu al samo casu nemoj pivu donosit!" I ona zbunjena donosi i on toci a Fata samo glupo gleda. Proba on kaze stvarno najbolja i objasni Fati o cemu se radi, kaze Fata" pa de bolan naspi i meni malo" na to ce Mujo " Eeeee, ti ces iz flase!"

asanjtunje 22.07.2007 15:11

dobio Mujo sesticu na lotu ,zove Fatu telefonom i kaze joj. zeno dobio sam sesticu na lotu pakuj stvari.ona sva sretna odgovara,super dragi a gdje idemo.
on opet ponavlja-dobio sam sesticu na lotu pakuj stvari
a ona ce dobro super a gdje cemo ,na planinu,na more gdje reci samo
a on ce nato- ma pakuj stvari i mars u p...u materinu da te vise ne vidim

asanjtunje 24.07.2007 18:48

Mujo,Suljo i LAVOVI
 
Idu Mujo i Suljo kroz sumu,kad odjednom izleti lav ispred njih,a Mujo uze pjeska i baci lavu u oci te lav pobjeze.
idu oni dalje kroz sumu kad odjednom izletise dva lava ispred njih, a Mujo uze pjeska i baci lavovima u oci te oni pobjegose
idu oni dalje kroz sumu kad izletise deset lavova ispred njih a Mujo se brzo popne na prvo drvo i povika .bjezi Suljo i ti.
Necu - rece Suljo nisam ja baco pjeska u oci

asanjtunje 25.07.2007 18:08

EVO JOS JEDAN BISER
 
Polagali Amer.Rus i Bosanac ispit u skoli.
ispituje profesor prvo Amerikanca pa kaze.
vozis se ti u vozu,i u kupeu sa tobom su zajedno dva crnca vruce ti je pravo, sta ces uradit? kaze Amer-otvoricu prozor,na to ce profesor-kolko ce izac zagadjenog i kolko ce uci svjezeg zraka u kupe? kaze ovaj ne znam.Hajde napolje propo si veli profa
ispituje profesor onda Rusa pa kaze.
vozis se ti u vozu,i u kupeu sa tobom su zajedno dva crnca vruce ti je pravo, sta ces uradit? kaze Rus-otvoricu prozor,na to ce profesor-kolko ce izac zagadjenog i kolko ce uci svjezeg zraka u kupe? kaze ovaj ne znam.Hajde napolje propo si veli prof i Rusu.
cuo to Bosanac i pripremio se
kaze profesor i njemu
vozis se ti u vozu,i u kupeu sa tobom su zajedno dva crnca vruce ti je pravo, sta ces uradit?
kaze Bosanac- skinucu sako. ja uredu ali opet ti je vruce sta ces onda? bosanac ce- skinucu kosulju. ali vruce ti je i dalje sta onda? skinucu pantalone. ja ok ali djabe ti je vruce izgori se sta ces onda? a Bosanac ce ti- Skinucu i gace nek me jebu ona dva crnca al ja prozor NECU OTVORIT.

klavijaturista 25.07.2007 23:19

Išao policajac ulicom i puhne vjetar i spadne mu kapa :cry: , a on se sagne digne kapu i stavljajući kapu na glavu kaže :evil: :
- Ma gdje ćes nabjem te na kurac :twisted: !!!!
--hahahahahahahahahahahahaha!!!

klavijaturista 25.07.2007 23:21

Da li znate kako se j... debela žena?
Uvaljaš je u brašno i onda tražiš mokro mjesto.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Trenutno vrijeme na Forumu 01:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org