YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pocetna strana na displeyu korg pa3x (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=31611)

nevenastosic 26.11.2019 03:40

Pocetna strana na displeyu korg pa3x
 
Nekoliko puta mi se desilo da ni sam neznam kako ako kad se upali klavijatura naprimer pocetni ritam bude begin i neka farba...nesto cacnem u globalu drugi put kad je upalim drugi titam i druga farba....a neznam sta sam uradio drugo sem sto sam promenio pozadinu i to na vrite i sacuvao...ako neko zna odgovor kako se ovi ritmovi i boje menjaju pri startovanju klavijature nek javi.

Cegor5 27.11.2019 18:19

Kolko ja znam, da prvi ritam u useru bude onaj koji cujes kad upalis sint..

taletdkmk 28.11.2019 09:46

Odaberi prvu perfonmansu posle odaberi koji ritam zelis da bude prvi ali proveri dugme sts setings dali je off. Snimi prvu performansu i to je to. Pozdrav


Sent from my iPad using Tapatalk

nevenastosic 28.11.2019 18:28

Gde da vidim da li of ili on?i kako da snimim performansu...jedanput mi je uspelo ni sam nezbam kako evo po ko zna koji put palim i gasim klavijaturu i opet nista...

taletdkmk 29.11.2019 16:01

O druze moj. Pa kako hoces ti da znas to da uradis kad ne znas ni osnovne stavi kako se rade kako da snimis ritam kako performansu. To moras da znas u samom startu. Sts mode to ti je kopce sa leve strane klavijature potrazi ga negdje je oko memoy kopce auto fill tu negde. E sad ovako. Za da snimis style pritisnes dugme shift i drzis(shift dugme ti se nalazi ispod ekrana sa desne strane) dok drzis shift pritisnes bilo koje dugme gde pritisnes za da odaberes neki ritam. Posle toga pojavice ti se na ekran write style yes or no odaberes yes(ili je ok i exit ne secam se tacnije kako je bilo) A za da snimis performansu ista procedura kao sa style samo namesto da pritisnes dugme gde odabiras style pritisni dugme gde pozivas performanse ostalo sve isto. Znaci ovo od prva kada bi procitao ne bi svatio zato polako step by step cekor po cekor probaj i snimi. Znaci odaberes prvu performansu na prvu stranu posle proveris dali je upaljen sts mode ako jeste izgasis posle toga odaberes koji ritam hoces da ti startuje klavijatura i snimis performansu. Pozdrav

stakleni 30.11.2019 04:49

Ako sam te dobro razumio, treba samo da izaberes zeljeni ritam i zeljenu boju, a zatim kliknes na "My Setting"...sledeci put kad upalis klavijaturu bice ti taj ritam i boja koju si memorisao.

taletdkmk 30.11.2019 10:48

Druze nemas my setings na pa3 tema je za pa3 a i nisi dobro procitao prvo performansu sts mode off ritam odaberes pa write performanse. Pozdrav

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

nevenastosic 01.12.2019 18:08

To je to...uspeo sam.sts mode dugme ja sam te razumeo u podesavanjima pa me to bunilo.sada je sve ok hvala na objasnjenju.


Trenutno vrijeme na Forumu 17:37

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org