YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Idealan Aranžer (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7421)

krcmar 10.01.2009 20:04

Onda bi bio zainteresovan za neku mega mixetu sa 200 kanala...

gibanica 10.01.2009 20:22

Citat:

Originalno postovano od amadeusvk (Post 66356)
Postoji li aranžer s nekih 8 - 12 izlaza, dakle, da svaki instrument iz "pratnje" izlazi van na svoj kanal?
Kad bih to našao, možda bih bio zainteresiran...

e druze znam je ovaj citat bespodreban i nije mesto ovde,al video sam kako ste uradili pesmu "da sam tebe sreo ranije",pesma je odlicna,interpretacija vam je na snimku bolja nego original.
harmonija perfektno,tvoja dikcija,sve same pohvale..
juce sam je skinuo,iako kod nas niko ne zna za tu pesmu,ja je radim za svoju dusu!
jos jednom svaka cast

Vaxter 10.01.2009 20:33

Ova tema je zamishljena da bude malo ozbiljnija, tako da bih zamolio bez dalji "mudrih" opaski ili pricha o nechemu shto ne da nema veze sa temom, nego mu nije mesto na forumuvec u komentarima na downloadu!
Da je tema trebala da bude ovoliko za zezanje bila bi u svashtari!

BasariStudios 10.01.2009 20:46

Citat:

Originalno postovano od amadeusvk (Post 66356)
Postoji li aranžer s nekih 8 - 12 izlaza, dakle, da svaki instrument iz "pratnje" izlazi van na svoj kanal?
Kad bih to našao, možda bih bio zainteresiran...

Naravno da postoji, sve to gore sto ste spomenuli i jos milion puta vise moze
slobodno u jedan laptop il comp, onda mozes i svaku udaraljku na poseban
izlaz, ne samo traku.

drmitavet 15.01.2009 00:34

Ha !
 
http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=6160=D>

buha55 22.09.2009 22:21

da ima samo ritmove za folk,prima sve žive formate od sviha postoječih klavijatura,niska laka polu aluminiska tipka,ogroman ekran,opciju da se od svih boja radi moss,da ima memoriju 888 gb,itd...free točenje piva iz nje,i da bude alkoholičar do bola....itd,itd,itd....

doktor87 22.09.2009 22:45

Al ste ozbiljni! Svaka cast!:lol:

Sad salu na stranu, evo sta bih ja zeleo...

1. Da bud lagana ( ne od aluminijuma kuciste, vec od karbon fibera)
2. tasteri kvaliteta kao na NOKIA 3310 (znaci neunistivi i brzi)
3. kompletna prednja maska klavijature da bude providna i da svetli radi lakseg rukovanja u mraku ili da ima malu lampicu (kao na miksetama) moze i dve!
4. mora imati 72 dirke minimum, jer u suprotnom kod ozbiljnijih svirki moze vam zatrebati jos jedna solo klavijatura...
5. ona ideja sa 4 tastera za brzu funkciju tockica mi se svidja
6. 16-20 brzih tastera sa setom za desnu ruku i 10ak za pratnju, naravno sa po 8 varijacija i 8 prelaza :)
7. da ima najmanje 4 dodeljiva izlaza
8. da se lako rastura i cisti
9. svoju zvucnu kartu koja ce da se brine za saradnju sa kompijuterom, uz to 4 USB ulaza (za kartcice vam nije potrebno...ako bas neko zeli kupi citac kartica koji ide na USB )
10. dva dzojstika tipa M3 (nekad jedan nije dovoljan) i svaki da ima po 2 funkcijska tastera
11. bezicno napajanje ( predajnik u struju i malu antenicu u kljavu, pa da vidim ko ce da mi zapne za kabal dok se muva okolo)
12. naravno dirke sa kontorlom dubine ( os za solo, os za pratnju )


Dosta od mene...malo futuristicki...zar ne ?;)

buha55 22.09.2009 23:05

evo idealan aranžer rađen na paintu...hahaha.....šta nije dobar.....
Highslide JS

toni-bt 22.09.2009 23:30

pored sve gorenavedeno da ima i neki senzor koji ce da ti kaze koja riba je za "ples" da
ne buljimo ko majmune pa da zaboravimo sta sviramo.(to se uvjek desava aaa?)

Dekyyy 23.09.2009 01:19

kada bi neko ovo poslusao...
 
....6,5 oktava ,bar giga rama...moram imena da spomenem....za mene bi bio pun pogodak kada bi spojili g70 i g 6 u jednu kutiju....cekam tako nesto..bice sigurno..samo cu morati da prodam roditelje :)


Trenutno vrijeme na Forumu 00:48

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org