YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   User2 ritmovi ne rade nakon ucitavanja novog seta (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2471)

driftkiller 26.08.2010 00:11

@dekipa ja sam mu samo dao savjet, ako je vec uradio sve softverski onda nek gleda na hardver, jer imam slucaj gdje se to desilo i vrlo je moguce da je i ovdje slicna stvar.
A sada nek proba softverska rjesenja, a majstor je zadnji, isto kao i kod bolnicara operacija, nemoj se nervirat bezveze, samo smireno i pozdrav drug ;)

dekipa 26.08.2010 00:19

Ma druze ne nerviram se ja na tebe, taman posla, nego koliko ja vidim, iz njegovih postova da nije odradio kako mu je napisano, jer poenta je da formatira celu klavijaturu, pa da pocne od nule, da ubaci proverene stvari, pa tek onda da se javi, da vidimo sta je uradio.
Pozdrav i uzdravlje!

nemanja 1982 26.08.2010 15:55

E dekipa druze nema razloga da se nerviras,formatirao celu klavijaturu,ubacio resurse koje sam skinuo sa korgovog sajta,a uradio sam po PA Instrukcijama koje se nalaze ovde.Eto toliko.Samo opusteno;)

driftkiller 26.08.2010 15:58

i jesi li popravio?

nemanja 1982 26.08.2010 16:12

Nisam,opet blokira a servis mi je daleko 150 Km,formatirao sam celu klavijaturu tacnije izbrisao,ubacio resurse,ucitao proveren set opet blokira i dekipa sta nisam dobro uradio?

driftkiller 26.08.2010 16:26

Nista onda nije do softvera, ne gine ti majstor!

nemanja 1982 26.08.2010 16:39

Da li smem da uradim opet resurse da pokusam opet,ali sve sam kako treba uradio!

dekipa 26.08.2010 16:58

E tako druze, ovako nisi napisao u proslim postovima, zato sam ja onoliko pisao.Ako kazes da si tako odradio i opet nema napretka, onda je nesto oko hardvera.Pitas oko resursa otponovo, pa vec si probao koliko vidim i nema napretka.E sad druze ako je u pitanju hardver, ja opet kazem da ti ne preporucujem da ti neki TV mehanicar ili neznam ti ja ko vec cacka po klavijaturi.Trebao bi da nadjes nekog ko poravlja muzicke instrumente.Neznam odakle si, ja mogu da ti kazem da imas u Beogradu dva lika za koje znam da rade, imas i u Nisu,a ima i kolega koji je ovde na sajtu, da ga ne reklamiramo, posto je zabranjeno.To je sto se tice Srbije, a sto se tice inostranstva e to neznam.
Znas sta me jos interesuje, nisi napisao kako je poceo taj tvoj problem, da li odjednom ili je pocelo postepeno, prelazi, sekvencer...
Pozdrav!
Dodato:
Opa, tek sad vidim da si vec opisao kako je poceo problem.Glavu gore, ja mislim da je u pitanju softverski problem, ali najbolje bi bilo da se cujemo preko Skype, ili telefonom, jer ovako ce da ode u nedogled.Poslecemo da napisemo kolegama sta smo uradili, da bi ljudi znali.
Pozdrav!

bravo9 28.08.2010 17:21

Vidim da su kolege dale dobre upute kako se radi reset klavijature ali dali je pravilno napravljen to ne znamo.Zato kolega molim te tocni opis toga sto di uradio.Mozda je softver,a to se jedino moze videti kada je reseriran sajzer na fabricko stanje.Mnogo ljudi grese pri postupak resetiranja.Prvi put pritisne fade in/out a posle load????Kako si tacno uradio
Pozdrav

dekipa 28.08.2010 22:26

Evo da se nadovezem, ja i kolega nemanja 1982 smo se culi preko PP, i on tvrdi da je sve odradio kako treba, medjutim poslao sam mu opet PP i pitao da li opet pravi probleme,i ne javlja se.Najverovatnije je zuzet, pa kad mi se javi napisacemo sta smo odradili.Postupak resetovanja klavijature je napisan tacno, a kao sto kaze kolega bravo9, mnogo ljudi grese oko tog postupka a i tvrde da sve tacno odrade kako pise.
Pozdrav!


Trenutno vrijeme na Forumu 14:07

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org