YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Nema te vi pojma ... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2261)

neconix 03.08.2007 12:05

Ala vama nije dobro!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alix 03.08.2007 13:04

Ma nama se je smračilo 100%...Poslije neuspješnioh La misija u sekti,sad nas je preuzelo neko bjesnilo i đavo...Mora malo biti zezancije i smjeha,inače bi bilo dosadno i pusto...La Alen je ionako naš dežurni humorista,možda mu je Horo nešto u rodu...Ali svaki put nas nasmije sa novim fazonima i novim cakama...La Alene,kad odlučiš da ćeš prodati bubreg za PA1X,javi mi da i ja svoga za M3...Pozdrav!

blatusan 03.08.2007 14:00

Moj bubreg i desni dio pluca(onaj nezapuseni)je na oglasima i na e-bay.

Korgminator 03.08.2007 14:17

Opet vi reklame kacite. Ovo je zadnja opomena ili ste ban-irani sa foruma. Nego, kada je vec tema o Operativnim Sistemima pokrenuta, a vidim da ste profesionalac...koji aranzer bi ste nam preporucili PA1X ili PA800? koji je bolji?

mykeli 03.08.2007 15:30

Hihihi...#Adrijan-KorgPA80..idemo opet,rasprava je na vidiku!!!

Samo vas molim nemojte u ovoj temi...

blatusan 03.08.2007 16:00

Pa vidite, posto su obadva dobra, najbolje "SIKIRU" uzet i oba na pola al po mogucnosti samo lijeve strane. Desne nemaju srca!

Alix 03.08.2007 16:19

Ma znate šta je najbolje?Bar kako ja namjeravam da napravim sa kolegom Sinanom kad se vrati iz Crne Gore...Kupiš bei Midi klaviaturu,i jedan jaki Lap-Top sa DuoCore procesorom...Zatim staviš sebi virtualne Semplere,i virtualne Ritam mašine,poredaš patterne i sve urediš i ne treba ti ni PA800 ni PA1X ni ništa...Sve radiš preko Lap-Topa...Sad ako bude para još smo namjeravali kupiti Universal Touch LCD kojeg se da sprogramirati preko priloženog Software-a i tako bi na njemu klikali pojedine ritmove i boje...E sad ako nam ideja upali i ako bude para,obojica ćemo prodati naše PA1X i normalno nabaviti tu kombinaciju...Ako je neko s tim radio ili ako je nešto oko toga gnjavio slobodno se javite i istaknite svoja iskustva da se nebi zaletili prebrzo...Pozdrav!

mykeli 03.08.2007 16:30

#Alix...To ljudi rade odavno...mozes malo da prosurfujes po netu i da nadjes info...mislim da je to otprilike ta cena u rangu pa800 i pa1..kontaktiracu moje drugare koji vec rade sa tim stvarima,pa cu da stavim ovde,kako-sta...prvo pogledaj na globalnoj mrezi..!!

sevce 03.08.2007 18:47

Zdravo svima.....
vozdra Alene
nesto me muci molim te jel moze taj OS za BMW nesto me zeza kad ga upalim a inace sound mu je dobar samo neke dirke mu ne rade posto auspuf je semplovan. Kad bi i to uradio onda bio bi Genie :P hehehehehehe

sevce

Korgminator 03.08.2007 20:03


Prodajem nove, kompletno instalisane, Commodore 64 DAW sisteme.
Perfektno za zive svirke ili pustanja Matrica/MIDI fajlova.
Specifikacije:

OS: Commodore BASIC 2.0
Processor: MOS Technology 1.02 MHz
RAM: 32MB - 1MB za color video
Video Board: 16 Colors, PAL or NTSC
Sound Card: Emu 0404 PCI, za najcisci zvuk

Ukljuceni audio recording software: GoldWave LE v1.0

Cijena: 2100Eura WOW prosjecno 500Eura jeftinije od danasnjih top aranzera.

Ostala jos 3 komada pa nestalo, zato pozurite

Obratite se meni ili Vaxteru. Hvala




*na cijenu dodati 25% drzavne takse. Ukoliko zelite USB prikljucke dodati 300Eura.


Trenutno vrijeme na Forumu 05:07

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org