YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   "T3 to T2 & T2 to T3" Semplovi (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=26327)

tranzit 22.11.2013 00:44

A mozda ima onaj tranzit te terce, koji ih je ako bas hoces da znas, nekada davno i napravio za sve Yamahine aranzere, ama slabo ces ih od njega dobiti, posto on ne zeli vise "da trpa nos" svagdje. Da ti momcino malo prelistas tih 4.000 postova, pa da ponesto i naucis, mozda ces tada i shvatiti zasto ih je 4.000 i da ne budes toliko nadobudan, mozda bih ti pomogao i ja a i mnogi drugi. Pogrijesio si, veoma si pogrijesio, naletio si bez potrebe na zid a niko te nije jurio.

casper 22.11.2013 00:45

Ne koristim rađene terce. Ponekad, vrlo rijetko iskoristim tvornički Harmony. Da ih i imam, ne bi ti vrijedile od mog Tyros4. Tek prije dvije godine sam počeo svirati Yamahu, tako da nemam neku arhivu od prijašnjih modela.
Pogledaj u downloadu, možda ima štogod iskoristivo.

@Tranzit - nemoj mu zamjeriti, mlad je dečko, i mi smo tada imali više "revolta" i mnogo puta bespotrebno razbili nos o zid

tranzit 22.11.2013 00:50

Bili smo i mi mladi i puni entuzijazma i elana ama smo imali respekta, pogotovo prema ljudima o kojima ama bas nista ne znamo, a taman posla da ih jos i vrijedjamo !!!!" Znamo to i ti i ja.

mladen.lav 22.11.2013 00:50

a taj zid si vjerovatno ti ili?

tranzit 22.11.2013 00:51

Da.

casper 22.11.2013 00:52

@Tranzit -I to je istina. JBG-a bilo je drugo vrijeme, kad je učitelj bio "zakon", a piva jedini porok.

tranzit 22.11.2013 00:55

Imas pravo. Veoma lijepo vrijeme !!!!!

mladen.lav 22.11.2013 01:02

hahahah =)) =)) =))
Jesi li ti video muzicku skolu ili akademiju mozda kad si mi tako talentovan? Da ja prcam svaki dan nekoga ovde na forumu i da pisem i komentarisem sve imao bi i ja 8000 postova bolje ti je sviraj jer na onim demo snimcima i nisi neki expert kako se hvalis. Ako si ti zid ja sam hiltovka. Platim 10€ i skidam necu se tebi moliti.
Od druga Caspera imas 3 puta vise postova, ali sam od njega naucio 6 puta vise nego od tebe. Sto se tice tvoje pomoci kada prelistam nema posta gde sam ja nesto pitao a da mi ti nisi odgovorio mene spustio itd. Sviraj care nemoj pametovati uvjek nesto!!! Nemozes biti moler, zidar, inzinjer i vozac.... isto tako nemozes ni ti znati o ketronu, yamahi, korgu i komentarisati demo snimke yu-midi kolega. Kada sam te pitao za PA900 samo si mi spustao a ni jedan odgovor konkretan nisi dao nerviras brate nerviras

zaobidji me


Nije ovo tvoj forum niti si ti admin ok?

tranzit 22.11.2013 01:06

Izgleda da ti uopste nisi svjestan sta pises ali za to ce se vec drugi pobrinuti, sa takvima kao ti nemam obicaj da korespondiram jer si zestoko ispod nivoa koji je za to potreban.

harepa50 22.11.2013 01:10

@mladen.lav

Moliću lijepo da se vratiš na temu i prestaneš sa nepotrebnim raspravama i vrijeđanjima!


Isto tako bi mogao pročitati i Pravilnik ako već nisi, a da si ga pročitao ne bi se tako ponašao. I ovaj Forum ima svoj kućni red. Trebao bi da poštuješ čovjeka koji je bar 4 puta stariji od tebe. Svim ovim nećeš naići samo na moje negodovanje, nego i negodovanje svih članova Foruma kojima je tranzit uvijek pomogao. Ja te opominjem po Pravilniku ovog Foruma, da ova rasprava ne bi eskalirala bez potrebe.


Trenutno vrijeme na Forumu 21:52

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org