YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Au, bruke... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2475)

GALA 01.10.2007 03:07

Sta kazes brate jelda imam naj luđe iskustvo. Covijece koji su to šokovi bili posle isprdavali su me cak su me zvali na telefon da dogovore da placem po sahranama za dnevnicu kao ono ako obitelj ne place pa da ja povedem prvi ,ma sranje brate to se zove bruka .Samo sto sam vam ja isprico mali dio ima toga jos da vam sve ispricam vi bi ste se kočili od smijeha moramo napraviti stranicu yu.HUMOR.midi

Vaxter 01.10.2007 03:40

Heheh :))
Slobodno!
Nemamo posebnu stranicu, ali zato imamo ovaj Blatusanov kutak.
Aj da vidim da li njega mozesh da nadmashish?! :))

WUK013 01.10.2007 05:38

Ej alo vi tamo.
Pa ne moze to tako da se napijete i placete bez mene.
A gde sam ja tu? ha,ha,ha
Pozdrav i idemo dalje...

yu-midi 01.10.2007 07:16

kako vidim ovde bi se komotno mogao napraviti jedan HOR za plakanje =))

BasariStudios 01.10.2007 08:05

A jeli, ko ce im dirigirati? Ja il Ti? Oboje pijani!

yu-midi 01.10.2007 09:32

ja cu da se pridruzim u hor,mislim da dirigient nije potreban od suza necemo nista da vidimo :lol:

svirko 01.10.2007 09:35

Fulao svatove
 
Dragi forumaši,

evo da vam se i ja javim pošto imam nekoliko dogodovština, al ovu neću nikad zaboravit. Naime na jednoj svadbi kolega i ja smo išli u pratnju mladenaca u crkvu, i tamo se skompali sa zastavnikom, i dok su mladenci bili u crkvi, nas troje jedva uguralo barjak i uredno oblokavalo u birtiji.Kad najednom čuju se sirene automobila, mi sjeli u svoje i za svadbom, a kad ono svadba otišla u drugom smjeru, a i nije bila naša. Ljudi moji, kad smo mi došli tamo gdje smo trebali, imaš šta i vidit: 300-tinjak ljudi s mladencima čeka ispred doma da ih uvede barjaktar i muzika. Ja sam cjelu večer od sramote gledao u zrak.

Pozdrav,

Svirko

Tomy 01.10.2007 12:24

AUUUU ta ti je prava... hahahahaha

Tomy 01.10.2007 12:32

Jedno prije desetak godina kad smo bili trio i pjevačica, moj harmonikaš i gitarista nisu baš bili u dobrim odnosima i stalno su se svađali tako dugo dok nije izbio pravi sukob.
Bili smo u svadbi na pratnji. Mladenci su bili na vjenčanju u crkvi. Mi smo ih čekali na parkiralištu preko puta kad odjednom započne svađa između gitariste i harmonikaša. Trčali su po cijelom parkiralištu. Gitarista je harmonikaša gađao sa bubnjarskom palicom, kad eto, mladenci izlaze iz crkve i treba zasvirati, a ovi se i dalje svađaju i trče po parkiralištu.....aauaauuauaa kako je bilo meni.

svirko 01.10.2007 14:30

Sklopka
 
Jednom prilikom svirali smo krstitke, i započeli negdje u popodnevnim satima. Sviramo mi tako i sve je bilo super dok nije došao ovaj šta slika. Kad je on ukopčao onaj svoj reflektor, odjednom sve stane. Šta ja sad?, pregledavali ljudi tamo osigurače, sijalice, utikače, znojili se psovali Elektru, al sve je bilo u redu. Stajali smo mi tako skoro sat vremena, ljudi su već bili takve volje da bi uzeli čeliće u ruke i išli štemat po zidovima da nađu kvar, i ja se odjednom sjetim šta je i dođem tiho do kolega i velim im: Prijatelji moji, tražite komad čavla i brzo ga stavite jel nam je izgorio osigurač na razvodniku struje!Sve smo uspjeli zabašurit da niko nije skužio o čemu se radiločak su i zadovoljno kimali glavom jel smo ipak mi "otklonili kvar". A da su saznali.........

Pozdrav,

Svirko


Trenutno vrijeme na Forumu 11:02

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org