YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Momo-demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=14517)

momo 13.10.2010 01:28

Željko vratio si mi nadu u ljude mislio sam da niko neće da se javi.učim iz vaših tekstova i voleo bi komentar mada i ovo godi i puno hvala.Kad mislim na komentar voleo bi da mi kažeš bas ti je preglasan ili ovo ono jer recimo je glasniji namerno bas ja sam basista i tako volim.Normalno ako smatrate da je vredno uploada biće mi drago.

zeljko 13.10.2010 08:46

Mislis na ove ritmove ili na pjevanje...ako mislis na ritmove onda mogu samo reci kao sto sam rekao da su dobri ja bolje nemam nego sto su tvoji....a sto se tice bassa tako itreba da je malo vise naglasen,bar meni ljepse zvuci a svako ima svoj neki ukus tako da ne slusaj puno sta ti ko prica...Naravno treba cuti komentar od vise ljudi ali opet na kraju izaberes ti ono sta ti mislis da je najbolje...Jer ovdje koliko sam ja skuzio kad jedan da neki komentar recimo bass ti je preglasan onda se nadoveze jos par njih i isto to kaze hehehe.....Meni se svidja ovo bas onako kako treba jos kad dodje svirka uz ove ritmove ima da ubija ..Svaka cast....Poooz

boomerang1 13.10.2010 09:37

sto se tice pevanja to je odlicno ali sto se tice sviranja ima nepotrebnih trilera
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="if(typeof(jsCall)=='function'){jsCall();} else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" type="hidden">

zeljko 13.10.2010 09:44

Druze pusti trilere vazno je da odkida svirka,akoji triler vise ili manje to nije ni vazno...bar ja tako mislim....Poooz

hadzidinic 17.10.2010 15:31

ritmovi su super! ovaj prvi klip nisam mogao da gledam, you tube me zeza... ali yamaha je super, i sto se mene tice slobodno bas neka bude izrazen, ja uvek stavljam da bude malo izrazeniji..
pozdrav....

momo 27.05.2011 09:29

Momo -demo
 
Evo ovo je sa nedavne emisije uživo na Radio Borovu kod nas emisija "Željoteka"

Momir Petrović uživo 2011-Moravsko predvečerje.wmv
You need to upgrade your Flash Player
Dodato:

CD "Svani zoro"-Trešnji cvet-Petrović Momir Momo-KUD."Bran
You need to upgrade your Flash Player
A ovo je pesma koju sam snimio sa tamburašima mog prijatelja Dušana Latasa tekstopisca i kompozitora.
Poslušajte tekst oduševio me...

sabancica 28.05.2011 13:35

Kolega,i sam sam i pjevac i svirac(sada po gazama samo pjevac)...

ALI DA TE CUJEM UZIVO,NAPIO BI SE KO KRAVA.

Jedan od ljepsih vokala uzivo sto sma cuo.

Iskreno,ko kolega kolegi.

Pozdrav iz Osijeka.

momo 28.05.2011 20:52

E kolega ajde da se povežemo.Ja sam u Vukovaru pa ponekad radim u tom kraju...
Moj broj je*************,pa pošalji poruku da si ti i pravo ime i prezime.

nbbulevar 04.06.2011 21:00

Lepo otpevano,svaka cast, jedan mali savet je da poradis malo i na smanjenju kilazeB-) jer je i kao i pevanje i to danas postalo veoma bitno

truntro 04.06.2011 21:42

prijatelju odlično zvuči...meni se jako svidja i svirka i pjevanje ..i ko kaže da muzika zastarijeva ? ili da stare stvari nisu dobre? dobra pjesma je kao vino ili rakija-što je starija sve je bolja.pozz


Trenutno vrijeme na Forumu 04:00

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org