YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   KORG PA3X - Oficijalna Diskusija (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=17681)

aleksandar031 11.04.2011 23:09

Ima li kakvih informacija kad dolazi u srbiju?

grandia 11.04.2011 23:15

@nikola

ma nema problema druze ... nego, ja reko ti pises celo vreme kolko je to lose kad dobar pevac, kao sto je kolega marco, koristi vokalist ... pa mislio sam da i ti koristis vokalist na tvojem pa800 :D

da ne ispadnemo iz teme, to mozemo na drugom mestu da diskutiramo - vokalist da il ne? ... al poslusaj, ako vec nisi, markove demove pa kazi jos jednom iskreno da ti se ne svidja kad neko ko dobro peva koristi vokalist ;)

ps: sta je sa nasim "novinarima" koji su posetili sajam? valjda oni imaju neke informacije koje mi jos nismo saznali a nadam se da nisu propustili priliku da probaju PA3X ...

Niikkola 11.04.2011 23:22

Poslusao, sjajni snimci, odlicno pevanje, nemam zamerki, ali i dalje vokalist ne podrzavam, vestacki je mnogo, kome ne smeta neka ga koristi nemam nista protiv :) Tema Korg pa3x!

svrakan 11.04.2011 23:25

Mnogo ste otisli daleko od teme.Najlepse vas molim da diskusije i rasprave budu na nivou teme,ja cu moje misljenje o spravi zadrzati za sebe dok je ne probam,do tada mogu samo da pricam o onome sto sam cuo na youtube-u i procitao sa specifikacija,privukla me varijanta 61,normalno kuciste konacno bez zvucnika,i naravno vocalist,iskreno memorija me toliko ne zanima posto sam zadovoljan i sa ovom malom od 64mb i radi mi posao,naravno da me jako zanima cena i da li ce biti ful sto se tice ispravnosti,bez bagova.Medjutim citajuci vase komentare ne mogu da kazem da ste ili niste u pravu,realno treba da sacekamo da izadje da prodje jedan vremenski period od barem godinu dana da vidimo,da li ce biti uspesan model ili ne.

emraah 11.04.2011 23:25

Što jest,jest... Sprava radi odlično,mnogo je para,al onome ko ima love priuštit če si je.. po meni je pa2x sasvim savršena,mislim da nema potrebe tolke pare dat radi paar sitnica da bi radili tezgu u kafani.. pozzz

Sejox 11.04.2011 23:26

Samo da "oficijelno" podsjetim sve clanove,a koji imaju namjeru ili potrebu
da dalje pisu na ovoj temi,da obavezno procitaju naslov teme i njen prvi post.

Valjda smo dovoljno ozbiljni,da jednu ozbiljnu temu tako i prihvatimo i da se
iste i pridrzavamo.

Pisite konkretno,ozbiljno,sa provjerenim informacijama i argumentima.
Sve drugo sto nema veze sa gore navedenim je zaista suvisno.
A to nam da budemo iskreni bas i nije potrebno.

radex 12.04.2011 00:14

deeefinitivno nadmasio sve predhodnike... ako se za 2x pro moglo reci da nije mnogo napredovao sto se zvuka tice u odnosu na pa800, to se za ovo nikako ne moze reci.. moram ici do sky musica cim ga dobiju da samo osetim tu mahinu :)

stamenmeteor 12.04.2011 01:11

gledam korgov forum ali neznam gde je neko procitao da je kompitabilan sa svim predohnim klavijaturama pa serije... koliko vidim kompitabilan je samo sa pa3x verzije da je to velika mana i morace oni koji ga uznu sve izpocetka da ga sredjuju
Dodato:
Style Compatibility:
Pa80 format: can be loaded in all Korg Pa series models.
Pa1X format: can be loaded in all models except Pa80, Pa60 and Pa50/Pa50SD.
Pa800 format: can be loaded in all models except Pa1X (all versions), Pa80, Pa60 and Pa50/Pa50SD.
Pa3X format: can be loaded in Pa3X (both versions) only.

Ace 12.04.2011 01:47

@Stamenmeteor
Bez ljutnje buraz al moras malo bolje prouciti engleskog jezika.
To ti u prevod dodje da
Pa80 format moze biti ucitan u celu Pa seriju.
Pa1x format moze biti ucitan u celu Pa seriju osim Pa80,60, 50i 50SD.
Pa800 format moze biti ucitan u celu Pa seriju osim Pa1x(sve modele) i Pa80,60, 50i 50SD.
Pa3x format moze biti ucitan samo u Pa3x.
Sto znaci ritam od Pa3x mozes ucitati samo na Pa3x a iz ostale klavijature podrzava sve bez izuzetci. Sto znaci nece niko morati sve iz pocetka da radi.

Burli 12.04.2011 10:03

Citat:

Originalno postovano od svrakan (Post 180138)
ja cu moje misljenje o spravi zadrzati za sebe dok je ne probam,do tada mogu samo da pricam o onome sto sam cuo na youtube-u i procitao sa specifikacija Medjutim citajuci vase komentare ne mogu da kazem da ste ili niste u pravu,realno treba da sacekamo da izadje da prodje jedan vremenski period od barem godinu dana da vidimo,da li ce biti uspesan model ili ne.

Konačno neko da napiše ono što i ja mislim. Sačekajte ljudi dok se pojavi, dok probate, dok ubacite svoje setove pa tek onda dajte sud!

Doduše prije par mjeseci na ovom forumu pročitah oglas da čovjek već kupuje Pa3 jer je "dvojku" prodao... =))


Trenutno vrijeme na Forumu 07:32

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org