YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Nema te vi pojma ... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2261)

blatusan 12.08.2007 16:14

Toma care, jedan OS ti kosta 50 crnih ovca 10 litara graha 10kila suzuke 5 krava!!
Drugo nista!!!

toma 12.08.2007 16:19

evo sad idem trazit ovce,krave i ostalo,pa cemo skolopit posao :lol:

samo mi reci kamo ces ti sa tim silnim ovcama,kravama,grahom sto zaradis od prodaje? :wink:

blatusan 12.08.2007 16:25

Auuhhhhh. Pa to je logicno naprimjer sa krznom od ovaca opticki friziram klaviajture :lol: Svasta se radi, pretvaram ovce u zene i tako krave svasta nesto naprimjer od krave se najbolje moze dobit lik Angele Merkel! :lol: :lol:

blatusan 12.08.2007 16:25

Zaboravio sam reci da mi je ona ljubavnica!!! Imamo dvoje djece! :wink:

toma 12.08.2007 16:40

:lol: :lol: :lol:

nele1 12.08.2007 18:31

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
eeeeeeeeeeeee
ja sam znao dasmo mi muzicari opiceni
a dasmo toliko
nisam znao

blatusan 12.08.2007 19:05

Znas care, kad ti se pomoijesa muzicar na batirije(ja) i plus ako si iz Zenica (ko ja) onda mozes amo vodat siromasne zene ko Angela Merkel! Ljbuav mog zivota!!

nele1 12.08.2007 19:43

hahahahahahaha
 
hahahahahaha
da te neznam mozda bih ti poverovao
da obozavas merkel
hahahahaha

blatusan 12.08.2007 20:14

Hahahhaa, ovako medzu nama, jarane ja bi joj dijete napravio i imam cijeli zivot sandbijavanje :lol: :lol: :lol: Korgovi sa svih strana i sta ja znam!! Hehehe ovako ozbiljno kad skontas nebi nikad, ko zna mozda i bi kad bi ona! Al ti znas La Nele La care da sam ja okusio pravu ljubac i da sam zaljubljen i da bi za nju dao ne samo jedan nego oba bubrega! :lol: Hajmo posto sam naso zenu za zivot cijena OS.a se skida na 30ovaca!!
Pozdrav,zaljubljeni Alen!!

Sejox 12.08.2007 20:28

Druze u potrazi sam
 
E pa Alene druze opet si me zadevero svojom cijenom i zahtjevima.Pola dana ganjam da nadjem crne ovce,cjenkam se sa cobanima,neke podmicujem...Nesto sam uspio skupiti ali evo pade mrak pa ko ce sada da vidi crnu ovcu!!!!!!
Ovo sto sam skupio moro sam voditi veterinaru da im ubrizga virus da budu bolesne,a one sto nisu rundave frizeru da im presadjuje dlaku.Pa gdje je onda transport,tako da sam probio sva planirana sredstva i umalo da ostanem kokuz.
Moze li bogati umjesto pola traktora jedan motokultivator jer me nesto brusilica zeza a i ko ce ga sada sjeci na pola.A i za taj motokultivator cu morati negdje dobro da zapnem da zaradim koju marku-da mjesam beton,salujem,....
Ma sve cu vala odraditi samo neka na ekvilajzeru stoji: ZELJO 11....CELIK 10
A sto se tice MERKEL vi Zenicani ste znali vodati i bolje.Ipak solidna polovnjaca marke CASIO.Gore su joj dimenzije cini mi se komotna sestica a za dole treba "odokativno" velicina XXL.Ipak ti stavi one male slaufe na misice da ne potones u MERKEL OCEAN.

Zdrav mi i veseo bio,

Pozdrav Sejo


Trenutno vrijeme na Forumu 09:12

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org