Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 20 od ukupno 20
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: Amater_svirac
Forum: Mobilna telefonija 10.06.2016, 19:38
Odgovori: 18
Broj Pregleda: 15.240
Upisano od Amater_svirac
Ne znam sto si to uopste radio sa drugarovog...

Ne znam sto si to uopste radio sa drugarovog naloga kad si mogao svoj da otvoris bez ikakvih problem. Mislim da sada imaju opciju da otvoris nalog bez da ti treba da uneses kreditnu karticu, mada...
Forum: Kutak za harmonikaše 29.04.2016, 20:12
Odgovori: 13
Broj Pregleda: 4.947
Upisano od Amater_svirac
hm

Po meni je to mnogo para, pogotovu sto kazes da je unutra puna prasine i garezi, sto znaci da se njoj nije vodilo puno racuna i da je verovatno "trunula" u nekom spajzu, pa je neko resio da je se...
Forum: Kutak za harmonikaše 28.09.2015, 22:35
Odgovori: 9
Broj Pregleda: 5.567
Upisano od Amater_svirac
Neso, vidim da tu harmoniku ima Vlada...

Neso, vidim da tu harmoniku ima Vlada Veselinovic, mislim da je on administrator site-a muzika harmonike, a imas i na youtube-u par njegovih kola, e sad ne znam da li je isti model harmonike u...
Forum: Kutak za harmonikaše 14.07.2015, 17:17
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 2.233
Upisano od Amater_svirac
Tesko da ti neko moze dati pravi savet sta da...

Tesko da ti neko moze dati pravi savet sta da uzmes. Probaj obe, uporedi i uzmi onu koja zvuci bolje, koja je bolje ocuvana, kojoj manje lupaju dirke... pogledaj u kakvom je stanju vosak na fasenima,...
Forum: Kutak za harmonikaše 17.11.2014, 17:25
Odgovori: 3
Broj Pregleda: 2.094
Upisano od Amater_svirac
Druze, svejedno ces morati da probas harmoniku...

Druze, svejedno ces morati da probas harmoniku pre nego istu kupis. Verovatno planiras da kupis novu, posto se radi o Siwa harmonici koje bas nisu toliko ceste. Cak i da je harmonika koju probas...
Forum: Korg 25.09.2014, 16:03
Odgovori: 25
Broj Pregleda: 4.030
Upisano od Amater_svirac
hm...

Miki, Ja takodje sumnjam da je to moguce, da virus koji je uradjen za Win uradi direktno nesto lose tvojoj klavijaturi, obicno su virusi usko specijalizovani za jedan OS, ali je vrlo moguce da je...
Forum: IT Sektor 08.09.2014, 22:41
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 2.626
Upisano od Amater_svirac
pretpostavljam da si

posle instalacije vratio bios da se podize sa HD, tako da ti ne trazi uvek DVD... u principu kod instalacije/popravke Windows-a nikada ne menjam bio da se boot-uje sa DVD-a, no sve je moguce kad je...
Forum: Kutak za harmonikaše 20.05.2014, 21:37
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 2.209
Upisano od Amater_svirac
Ima mnogo mesta na kojima harmonika moze da...

Ima mnogo mesta na kojima harmonika moze da propusta vazduh. Moze da bude na klapnama na obe strane (treble I bass). Mozes da otvoris pogledas sve fasene da vidis da nije negde vosak popustio, to...
Forum: Ostali proizvođači i razno 04.03.2014, 06:05
Odgovori: 23
Broj Pregleda: 5.884
Upisano od Amater_svirac
auuu srki

ti si dobro prosao, najezio sam se dok sam citao za tvoj slucaj sa klavijaturom, ne zbog klavijature nego sto si mogao da nastradas samo tako... znam par ljudi (medju njima I prvi komsija) iz mog...
Forum: Duvački instrumenti 16.01.2014, 16:59
Odgovori: 4
Broj Pregleda: 16.114
Upisano od Amater_svirac
Verujem da bi takvo ciscenje zahtevalo...

Verujem da bi takvo ciscenje zahtevalo rasklapanje mehanizma klapni I opruga I detaljno ciscenje tela flaute. Nemoj ni da pomisljas na upotrebu paste, u tom slucaju moraces da rastavljas flautu kad...
Forum: Čestitamo!!!!! 01.01.2014, 19:21
Odgovori: 28
Broj Pregleda: 29.718
Upisano od Amater_svirac
Cestitam kolega

...gde ces bolji poklon za Novu Godinu...

Srecna Nova Godina i sve najlepse zelim!
Forum: Kutak za harmonikaše 17.12.2013, 22:31
Odgovori: 3
Broj Pregleda: 1.247
Upisano od Amater_svirac
Ovako...

Vidis, u slicnoj situaciji sam I ja sa mojim klincem (5 godina). Ima sluha, voli da peva, ali mentalno nije zero za ucenje. Vodili ga na testiranje I pricalali za profesorkom klavira, ona kaze da...
Forum: Kutak za harmonikaše 09.10.2013, 22:53
Odgovori: 24
Broj Pregleda: 4.529
Upisano od Amater_svirac
Lepo je cuti, druze, a I najvaznije je da si ti...

Lepo je cuti, druze, a I najvaznije je da si ti zadovoljan. Dobro si prosao, cini se dosta posla uradjeno za te pare.

Sa srecom svirao!
Forum: Tekstovi i Naslovi 09.10.2013, 21:17
Odgovori: 26
Broj Pregleda: 19.625
Upisano od Amater_svirac
Ovo je forspil pesme, ne bih rekao da je kolo u...

Ovo je forspil pesme, ne bih rekao da je kolo u pitanju.
Forum: Korg 06.09.2013, 17:18
Odgovori: 9
Broj Pregleda: 4.997
Upisano od Amater_svirac
Netacno...

Instalacija operativnog sistema ne brise sve sa klavijature, samo update-uje OS, svi setovi koje si sam ubacio-kreirao, ostace tamo gde jesu, barem su kod mene ostali.

Ako si kao novu opciju...
Forum: Demo snimci 28.08.2013, 19:56
Odgovori: 142
Broj Pregleda: 15.929
Upisano od Amater_svirac
zelko,

ne pratis dobro situaciju i dogadjanja po ovoj temi =))
Dodato:
htedoh reci zeljko, a komentar je zbog tvoje pohvale izvodjenja Acikasperu :-) :-). Interesatno kako se ova detektivska serija lepo...
Forum: Kutak za harmonikaše 21.08.2013, 16:04
Odgovori: 24
Broj Pregleda: 4.529
Upisano od Amater_svirac
u tom slucaju, vunimrav...

a i na osnovu onoga sto je Kiro napisao, postoji mogucnost da se bivsi vlasnik te harmonike (ili vlasnik pre njega) "izigrao" istom, tj. da je nekad neki njegov majstor uradio upravo suprotno od...
Forum: Kutak za harmonikaše 21.08.2013, 03:18
Odgovori: 24
Broj Pregleda: 4.529
Upisano od Amater_svirac
vunimrav...

vidim da ti tranzit i nele nisu odgovorili na poslednje pitanje pa samo da kratko "nabacim", pitao si da li je i na ostalim harmonikama "pikolo" kabini. Zavisi sta smatras "ostalim harmonikama"......
Forum: Kutak za harmonikaše 15.08.2013, 15:31
Odgovori: 38
Broj Pregleda: 7.551
Upisano od Amater_svirac
samo da se podsetimo...

sta je Kiro, nas administrator, mnogo, mnogo puta podvlacio ovde kad su harmonike u pitanju: to da li je harmonka PS, Guerrini, Dallape... nema toliko veze koliko ima veze kako je ocuvana, ko je...
Forum: Demo snimci 22.07.2013, 19:33
Odgovori: 1.048
Broj Pregleda: 220.521
Upisano od Amater_svirac
Bravo

Zeljko, imas izuzetno prijatan glas. Nisam strucnjak da procenjujem tehniku pevanja, ali mene ovo odlicno zvuci. Tomine pesme ti odlicno leze.
Rezultat od 1 do 20 od ukupno 20

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 13:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije