Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5
Pretraga je trajala svega 0,01 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: pedjan
Forum: Korg 20.11.2008, 19:21
Odgovori: 20
Broj Pregleda: 7.278
Upisano od Marco7
@tesla Ma brate pustis neka radi kako ko hoce i...

@tesla
Ma brate pustis neka radi kako ko hoce i to je to,sad da ja nekog ubedjujem sta je boljei i kako je bolje ne pada mi na pamet!Ipak smo mi dosta vremena proveli u kafani a od malena uz muziku...
Forum: Korg 20.11.2008, 18:54
Odgovori: 20
Broj Pregleda: 7.278
Upisano od tesla
a sto ne razmisljate ovako: kako se ozvucuje...

a sto ne razmisljate ovako: kako se ozvucuje bubanj ili bas ili jedna gitara, harmonika itd..........
ja jos nisam cuo da ima bubanj sa efektom ili bas ili cak harmonika nego se na mikseti farbaju...
Forum: Korg 20.11.2008, 15:43
Odgovori: 20
Broj Pregleda: 7.278
Upisano od Marco7
Zoki L i R su ti uradjeni da izlaze sa efektima a...

Zoki L i R su ti uradjeni da izlaze sa efektima a 1 i 2 su uradjeni za bas i bubanj!Jgb sad kad bi oni svima udovoljavali onda bi prvi ja trazio da ima minimalno 6 izlaza kao na TRITON STUDIO ali ti...
Forum: Korg 20.11.2008, 15:38
Odgovori: 20
Broj Pregleda: 7.278
Upisano od Darko88
Rolandinjos moj savet ti je da kupis one bezicne...

Rolandinjos moj savet ti je da kupis one bezicne kablove=))=))=)) Sto se tice razdvajanja kanala ja to nikad nisam radio jer sam uvek stelovao ritmove da mi dobro izlaze samo preko R i L kanala ali...
Forum: Korg 04.06.2008, 18:26
Odgovori: 27
Broj Pregleda: 18.634
Upisano od Marco7
Odvajanje Izlaza Na Korg Aranzerima

Posto sam dobio preko 20 poruka sa istim pitanjem a to je kako razdvojiti L i R na Korgu Pa1 ili Pa800 evo odgovora!Moguce je radvojiti samo na jedan nacin!Znamo da ako odvojimo bubanj na kanal 1 i...
Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 15:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije