Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 8 od ukupno 8
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: Hedonista
Forum: Ritmovi 03.01.2017, 14:51
Odgovori: 12
Broj Pregleda: 5.122
Upisano od Hedonista
To na snimku i jeste Ska... I na ska se i svira...

To na snimku i jeste Ska... I na ska se i svira u koliko je ovakav tip veselja recimo... Ako je moderna kafana [ pitanju moj izbor je disko.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Forum: Mikrofoni 02.10.2015, 14:05
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 2.525
Upisano od Hedonista
Shure na -10 ZH mora da ima neki gain na...

Shure na -10 ZH mora da ima neki gain na bazi...nadji ga i smanji... Feedback ti dosta zavisi od kutija kao i od miksete...znaci nije samo mic kriv. Po mom iskustvu PM1 je katastrofa...nije bio kad...
Forum: Ritmovi 13.09.2015, 14:46
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 2.931
Upisano od Hedonista
Problem je taj sto kad sviras na fanky moras da...

Problem je taj sto kad sviras na fanky moras da ga usporis poprilicno... Reage bi po meni bio najbolji izbor za udahni duboko tacnije isti ritam kao za Kada bi me pitali kao sto je Hitz naveo. Sto se...
Forum: Tehnike i teorija 08.09.2015, 03:51
Odgovori: 11
Broj Pregleda: 5.961
Upisano od Hedonista
Ovo sto si sad ispisao znacice ti za desnu ruku...

Ovo sto si sad ispisao znacice ti za desnu ruku tj kontru...sto se leve tice i ja trenutno vezbam...bas linija koliko je mozda sablon toliko moze i da se komplikuje do beskonacnosti. Imas na netu...
Forum: Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš 04.08.2015, 12:43
Odgovori: 17
Broj Pregleda: 15.680
Upisano od Hedonista
Rumba, rumba, klavirom grcku dvojku...volim za...

Rumba, rumba, klavirom grcku dvojku...volim za fajront da je ostavim, ne znam, rumba, brza dvojka, 6/8, dvojka, 7/8, rumba-rumba, mislim da je 9/8, dva galeba nisam svirao nikad, rubato i begin.
...
Forum: Korg 29.07.2015, 11:15
Odgovori: 22
Broj Pregleda: 3.996
Upisano od Hedonista
Pa80 sa sempl karticom od 16mb ce ti zavrsii...

Pa80 sa sempl karticom od 16mb ce ti zavrsii posao vrhunski. Meni zavrsava...imam nju i tritona. Moja topla preporuka za taj novac koji si naveo. Posto si ozmedju svega naveo da ne treba biti...
Forum: Kutak za harmonikaše 15.07.2015, 12:54
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 2.267
Upisano od Hedonista
Ti si boki baš u dilemi. Moraš otići i probati....

Ti si boki baš u dilemi. Moraš otići i probati. Nema drugog rešenja. Sve i da možeš preko kompa da čuješ ton nikad ne znaš šta im mehanički fali. Nemam šta da dodam a da već nije rečeno. Puno sreće u...
Forum: Mixeri 11.07.2015, 13:00
Odgovori: 22
Broj Pregleda: 5.536
Upisano od Hedonista
Ne znam dal se još može naći ali tebi bi...

Ne znam dal se još može naći ali tebi bi očigledno najviše odgovarala Yamaha MG24/14 FX ... Imaš dva efekta po kanalu...brdo kanala, pa možeš i da prosiris sastav. Kompresor... Jedno vreme sam se...
Rezultat od 1 do 8 od ukupno 8

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 02:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije