Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): 445 Yamaha style (8,90 MB) Download
Autor: Yamaha MusicSoft (Uploaded by casper)
Date Added: 30.03.2016
Downloads: 146
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
U zipu se nalazi 445 ritmova za Yamahu. Složeni su u 15 mapa koje imaju naziv po Pack-u Voice & Style Expansion iz kojeg su Stylovi izvučeni. Svaki kupac klavijature PSR S670/770/970 dobiva na poklon samo jedan od ovih Packova, a ovo je moja kompilacija koju sam (do sada) nabavio.

Originalno, u tim Packovima se nalaze i ostali sadržaji (Multipad, Custom Voices, Custm Drum, Registration) koji se unose u klavijaturu. Njih nije moguće izvaditi ali Stylove jest i ova kompilacija je sačinjena od njih.
Stylovi će svirati bez problema na svim Yamaha klavijaturama koje koriste SFF2 format. Na nekim su trakama postavljeni Custom Voices/Drums i tu će trebati dodjeliti neki tvornički sound kako bi se ista čula.

U prilogu se nalazi popis ritmova.
Images
445 Yamaha style by casper on 30.03.2016
You do not have permission to download files


Comments
sxkn7
30.03.2016 at 17:39
hvala mnogo - nemam trenutno mogućnosti da testiram ali računam da ti stavljaš samo najbolje i unaprijed testirane ritmove tako da je ovo sigurno vrhunski paket ritmova !
casper
30.03.2016 at 17:52
Probao sam materijal, ima odličnih ritmova. Svaki paket ima svoje specifičnosti ali može se odabrati dosta toga za live nastup. Javi dojmove kada probaš.
VUNIMRAV
03.04.2016 at 19:10
E,jbg,baš sam mislio da neću danas paliti klavijaturu!!Moram,šta ću!!!
Mr-Bremen
05.04.2016 at 08:41
hvala
lary
09.04.2016 at 00:57
Hvala lijepa.
nicic
04.05.2016 at 15:51
A kako ja da skinem i pregledam kad u downloadu ima ogranicenje do 8 mb,Pomogni.
mikiyamaha88
09.12.2021 at 12:49
pozdrav da se predstavim ja sam MikiYamaha iz Pirota nov sam na sajtu tek sam se registrovao pa mi trebaju namenski ritmovi koji su da kazem netaknuti koji ce da vuku fabricke boje hteo sam ovaj paket da skinem ali nije mi dozvolilo pa neznam sta treba da uradim da bi ja to skinuo


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 12:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije