Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Moji Ritmovi (1,37 MB) Download
Autor: Ja (Uploaded by tntforce)
Date Added: 22.08.2012
Downloads: 216
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo ritmova sto sam sam napravio u StyleWorks XT i neke sto sam konvertirao. Nadam se da ce valjati. Podesio sam midi terce i midi stavio na "song" da se bolje cuju.
Ako nebudu valjali mozete mi mozda dati neke savjete kako da ih poboljsam.

Pozdrav

./Narodna:
1000 suza majko.STY Gorimore.STY Maskarada.STY Spasi me - Dragana Mirkovic.STY Trazi.STY lepotan.STY
A jesam te volio.STY Ljvbvjere.STY Neverna - Aco Pejovic.STY Svirajte nocas za moju dusu.STY Trazio si sve.STY
Fato mori dusmanke.STY Majica.STY Oluja - Ana Bekuta.STY Taxi.STY Zeljo moja.STY

./Narodne XG:
Bele ruze.STY Drugarice Prokletnice.STY Koma.STY Litar na litar.STY Opusteno.STY Trebas mi.STY
Brojanica.STY Javite mi javite.STY Koza pamti.STY Neverna - Aco Pejovic.STY Otisla si e pa neka.STY Zeljo moja.STY
Dobro jutro nikome.STY Jelena.STY Lepi Grome Moj.STY Ona, ona.STY Ozeni me.STY

./PA 80 Set:
10_8.STY 9000Met.STY Begin Koce.STY Dvojka Pa80.STY JaStalnoPij.STY LightRock 1.STY Moj Gra1.STY Pop 2_4.STY Rock Ballad.STY SRLE_JUG.STY Slo1.STY TiZaLjubav.STY
2 teli.STY 9_8 i3O.STY CIGANIN.STY Dvojka-kolo.STY Jota.STY LightRock 2.STY Moj Grad.STY Pop Vahd1.STY Rock.STY SUPERMEN.STY Slov.STY Turku 5_1.STY
3_4,1.STY AlaAla.STY DALI SI ME.STY ESTAM NUKY.STY Juz.Sa i30.STY Long Train.STY NESA-6c 2 M.STY Pop Vahde.STY Rumba G8OO.STY Sa JV Spori.STY SoftVahd1.STY Turku 5_8.STY
3_4,2.STY Aslangibi.STY DUEYEK.STY Enes-Beka 1.STY KO TE LJUB1.STY Lukas_LK.STY NekePtic1.STY RUMBA NURF1.STY Rumba Pa8O.STY Sa-sa spor1.STY SoftVahde.STY Yikilmadim.STY
3_4,3.STY BAJA-MERA.STY Dans moder1.STY GledamDrinu.STY KO TE LJUBI.STY MASKARA.STY NekePtice.STY RUMBA NURFO.STY Rumba gaga.STY Sa-sa spori.STY Solo.STY ZEMLJOTRES.STY
7_8 2.STY BEGIN Orj..STY Dans modern.STY HALAY 80.STY Kalimer1.STY Meneito 2.STY OD BOLA.STY RUMBA_S.P._.STY Ruzmari1.STY SaSa G8OO.STY Spori sa.STY
7_8 Pirke.STY BRZI SA'.STY Dijamanti.STY HALAY 81.STY Kalimero.STY Mezdek1.STY ONA,ON1.STY RUMBA_SRDjA.STY Ruzmarin.STY Sasa 145.STY Tambura Dv.STY
7_8,1.STY BRZI SA1.STY Disco Part1.STY Halay po1.STY LAGANA dv5O.STY Mezdeke.STY ONA,ONA.STY Roc1.STY S K A.STY Sepetci.STY Te1.STY
9000Me1.STY Begin Koc1.STY Disco Party.STY Halay pop.STY LAGANA dva.STY Misket.STY Orij.Rumba.STY Rock Balla1.STY SAMPANJAC.STY Sirtaki.STY Tew.STY

./Sad je sve:
A ja sam negdje rujno vino pio - Tozovac.STY KAO DA TE NB VOLIM.STY Ove noci jedna zena mirno spava.STY
Bacit' cu mandolinu - Mladen Grdovic.STY Kad bi bio ranjen - Ceca.STY Ovo mi je skola - Gibonni.STY
Beogradjanko mala - Halid Beslic.STY Kad mi netko tebe spomene - Drazen Zecic.STY Plesi sa mnom.STY
Bjezi kiso s prozora (Live!) - Crvena Jabuka.STY Kad se prijatelji rastaju - Jasmin Stavros.STY Podigla me iz pepela - Vuco.STY
Carobno jutro.STY Kad zamirisu jorgovani - Merlin.STY Pola vino pola voda - Bane Bojanic.STY
Celo selo.STY Kako mi nedostajes - Haris Dzinovic.STY Pozdravi je, pozdravi - Miroslav Ilic.STY
Crna zeno - Vuco.STY Kao Nikotin.STY Poznaces me - Haris Dzinovic.STY
Crne kose - Hanka Paldum.STY Kao da je vrijeme.STY Prodala me ti - Boris Novkovic.STY
Crne kose, crne puti - Mladen Kvesic.STY Kreni prema meni.STY Proklete da su - Vuco.STY
Da te nisam voljela.STY Kukavica - Ceca.STY Prozor kraj djardina - Goran Karan.STY
Da ti nisam bila dovoljna - ET.STY Laku noc sviraci - Zeljko Bebek.STY Put putujem - Magazin.STY
Daleko.STY Lazi me - Alka Vuica.STY RUZICA SI BILA.STY
Dalmacija u mom oku - Miso Kovac.STY Lijepa li si - Thompson.STY Sedam dana - Karma.STY
Dalmatinka.STY Majko Stara.STY Stvari lagane.STY
Dalmatinske suze.STY Mala je dala - Severina.STY Trag u Beskraju.STY
Danas Sam OK.STY Malena - Sandi.STY Vela luka.STY
Dobri ljudi - Gibonni.STY Mare i Kate - Bohemi i Igor Stimac.STY Vino na usnama - Vlado Kalember.STY
Dok svira radio - Boris Novkovic.STY Michelle.STY Vise nista nije kao prije - Boris Novkovic.STY
Dokaz - Ceca.STY Moj bjeli labude.STY Volim piti - Vuco.STY
Dvije duse - Gibonni.STY NEK TI BUDE.STY Za dobra stara vremena - Novi fosili.STY
E moj covjece - Jasmin Stavros.STY Ne dolazi u moj san - Boban Zdravkovic.STY Za mrvu ljubavi - Oliver Dragojevic.STY
Gori more - Zeljko Sasic.STY Ne klepeci nanulama - narodna.STY Zastave - Parni valjak.STY
Hajde da ludujemo.STY Nema mi do tvojih ociju - Jasmin Stavros.STY Zbog jedne divne crne zene - Kico.STY
Hvala ti za dane - Sinan Sakic.STY Nije mi svejedno.STY Zelene oci - Hanka Paldum.STY
I zanesen tom ljepotom - Halid Beslic.STY Nista konta Splita - Dino Dvornik.STY Zeljko Joksimovic - Lane Moje.STY
Ima li nade za nas - Andjela i Drazen Zecic.STY Nova godina - Nervozni postar.STY Zeljo moja - Doris Dragovic.STY
Ja necu da ga vidim - Dara Bubamara.STY Od jubavi sam dusa ranjena - Goran Karan.STY Zuto lisce (mix) - Oliver Dragojevic.STY
Ja sam zaljubljen - Tony Cetinski.STY Odlazim - Zeljko Bebek.STY Zvali su je lijepa vila - Skaro.STY
Jas nemam vise razloga da zivim.STY Oduzimas mi dah.STY ako odes ti.STY
Jedan dan zivota - Miso Kovac.STY Okrece se kolo srece - Kemal Malovcic.STY ozeni me.STY
Jesen '70 i neke - Miroslav Ilic.STY Ostaj ovde moja budi sva - Mile Kitic.STY uzmi me.STY
Jesen u meni.STY Ostani - Goran Karan.STY ´vatra i led.STY
Jos i danas zamirisi tresnja - Gazde.STY Ostaricu - Haris Dzinovic.STY
Jubim te, jubim - Goran Karan.STY Otkad te nema - Alka Vuica.STY

./Sam Svoj Majistpr:
06377644.STY CARDAKN1.STY DRAGANAM.STY ENSMBLE1.STY JOVANPER.STY NEKLEPEC.STY POSEDNJI.STY SONG_000.STY SYS_EX.STY VUJICICB.STY
C.STY DRAGANA2.STY EKSPLOZI.STY H.STY KADATEUG.STY NENAAILI.STY SA_SA_SA.STY STANISUZ.STY TYPE_0.STY ZATUGUSU.STY
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Korgminator
26.08.2012 at 23:16
Hvala
tntforce
09.09.2012 at 23:41
Mogao bih jos napraviti samo mi treba novijih midi fajlova. Pozdrav.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 15:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije