Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg I Serija

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): korg i30 (236,5 KB) Download
Autor: sasa (Uploaded by sasa_jelenkovic)
Date Added: 11.01.2009
Downloads: 343
Grade: A-
Opis i spisak fajlova
Evo jedan exstra sredjen set za korga i30...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
kalesijaner
12.01.2009 at 21:03
sasa,zovem se damir i zivim u njemackoj..od ljeta sam kupio
i-30 pa se bas i ne razumijem bas u sve funkcije koje obavlja..recimo kako napraviti svoj neki set,npr da uzmem nesto iz tvog seta nesto drugo iz nekog drugog seta pa da ono sto mi se svidja sve spakujem u taj novi set...razumijes da ne moram u po svirke vrsiti punjenje nekog ritma zato sto mi je u drugom setu a to traje jer ljudi ne mogu cekati u kafani...imam recimo talawa set ali bi iz njega uzeo par ritmova ili boja ,iz nekog drugog isto i napravio jedan univerzalni sa onim ritmovima sto se koriste za ex yu svirku...ako nekad imas vremena objasni buraz...pozdrav...kula
sasa_jelenkovic
13.01.2009 at 14:15
Pozdrav kolega,e ovako,ja sviram rolanda G1000 a moj drugar I30.Stvarno se ne razumem u I30.Vrlo rado bih ti pomogao ali ne zam kako se to radi.To trazi i moj drugar,ako provalimo,javicu ti... A ovaj set sam postavio zato sto mi se bas svidja!Moj drugar ga koristi.
kalesijaner
13.01.2009 at 17:33
pitaj ga zasto ne mogu da ga punim,taj set novi unesem u klavijaturu ali kad hocu da ga punim (load)gore mi ne svijetli...i hvala...
hantraga
22.08.2010 at 20:05
tx super stvar
Darios_Osinja
26.06.2012 at 22:48
Kolega ti kada stavis set na disketu,i kada disketu uneses u klavijaturu,otvoriti ce ti se prozor sa tim setom..I sada naravno to sto si pitao,mozes npr. iz programa izvuci boje koliko ti treba i koje ti se svide..tako isto radis i sa arr i sa stajlovima itd.Kada zavrsis sa tim vadis disketu taj vec postojeci set brises i ubacujes novi n a disketu i vrsis isti,predhodni postupak koji sam naveo malo prije..znaci samo load-ujes fajlove u aranzer
srecno
neskemoj
13.03.2019 at 21:27
Pozdrav svima, ja sam nov na forumu. u i30 mora svaki fajl posebno da se ubacuje.
not.responding
11.04.2019 at 16:24
Sto nemam premisije


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 05:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije