Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): 900 ritmova za yamahu psr (3,64 MB) Download
Autor: by_armin (Uploaded by armin)
Date Added: 16.07.2009
Downloads: 503
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
mislim da ce svako za sebe naci nesto ...
mozete i koji komentar ostaviti...


pozzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
bonaparteau
11.09.2009 at 00:44
Armine svaka cast za kolekciju! Puno ritmova zvuci dobro pravo iz "kutije", a neki moraju malo da se preprave, da se zamene neke boje. Probao sam ih na T2 i rade super. Doduse sam oznojio stolicu dok sam pocupao sta valja, ali u svakom slucaju je lakse nego praviti sam "od nule".. Hvala puno!!!
armin
21.07.2009 at 18:28
ma znam da imate neke od ritmova al sigurno ne sve ...
pa sam htio to podjeliti sa vama...

nikolajanic1
16.07.2009 at 23:03
dosta ritmova neke vec imam ali neme veze,nesto dobrih boja -neznam kako si slozio gitaru i strings skupa ili je to original bez obzira hvala velika od mene pozzzzz
Narodnjak300
17.07.2009 at 12:41
Svaka cast i hvala za ritmove i boje nego me brine kako si napravio flute i strugs ili gitaru i strings da li moze npr,bass i brass da se slozi u jednu boju?
hvala jos jednom.
armin
17.07.2009 at 14:42
to ima par gotovih boja tj. fabricki gdje je to umijesano u jednu boju, i uz pomoc malo prepravljanja po funkcijama dobije se odlicna boja...
josip_texas07
20.07.2009 at 23:19
kolega svaka cast, vec imam neke od ritmova ali dobar posao u svakom slucaju...


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 23:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije