Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Vce

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Prava Harmonika PSR - KAO SAMPLER (111,5 KB) Download
Autor: Caralho (Uploaded by marco)
Date Added: 05.03.2009
Downloads: 491
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
to su neke boje sto imam ja, na mom slucaju koristim u PSR S700.
Super su te boje, stvarno kao samplovana harmonika u vce formatu!

Mozda i u sajtu ima nesto slicno, neznam...
Probajte pa uzivajte!

SET "ISPRAVLJEN"

KOLEGA Caralho, NE POSTAVLJAJ VISE MATERIJAL AUTORSKI ZASTICEN (ili drugacije receno, prvo mu promeni ime)!!! OVO VAZI I ZA OSTALE!!!

INACE OVAKVA KOLEKCIJA BOJA ZA PSR KLAVIJATURE JOS NIJE BILA OVDE. HVALA ZA MATERIJAL. (eh da mi je bio dok sam imao PSR 1000 )
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Caralho
05.03.2009 at 03:17
Vai vazi druze..hehee
dogovoreno..sledeceg puta promenicu!
Nisam znao da to je zabranjeno hehehee
Izvini!
Nadam se da ce se to vama posluziti!
Stvarno to su boje za pravu svirku.....najbolje su boje:
Basson , dallape....organ..super su!
Pozdrav!
yamahapassion
05.03.2009 at 10:17
Evo druze moj upravo sam skinuo ovo i vidim da ima super materijala, samo sto jos nisam u mogucnosti da isprobam, posto mi nije klavijatura tu, ali za jedno mesec dana ubacujem i probavam. Verujem da je super materijal, a i ja takodje imam s700 tako da ce kod mene pasati bez ikakvih ispravaka. Hvala puno unapred i javicu se sa utiscima.
Caralho
05.03.2009 at 15:10
Tebi ce se svideti!
U toj klavijaturi s700 najbolje zvuce takve boje.....
Jer je u SAMPLING, to je kao sampler.....
Imam jos harmonike dobre za zivu svirku....stavicu ove nedelje!
Pozdravvv
jimiboy
05.03.2009 at 15:19
Nije lose druze,samo ti stavi jos. Vidim da ima svakavih materijala, ima i par mojih . Savjetujem ti ako te zanima da uradis registracije sa bojama malo bolje, imas opcije u SOUND CREATOR, raznim filtrima mozes dobiti bolju reprodukciju a onda u mix console podesi kako i kojom oktavom da ti svira koji glas L/R1/R2, mozes da podesis onda i panorame da ti se zvukovi na razvodne jedan u drugome, filterom izostri zvuk po zelji, pomakni pitch na 2 kako bi ti mono portamento zvucao kao DX zujalica, povisi equalizer itd itd, samo napred i lijep pozdrav!
Caralho
05.03.2009 at 15:39
pa da.....probao sam vec..par puta!
Vec sam nesto napravio u Sound Creator, imam ih puno u paketu sto sam stavio.
To su boje sto sam skupljao sa neta , neke sam ja napravio preko tog programa....i tako, SVE POMESAMO,

To su u mom misljenju najbolje za svirku, neznam za druge klavijature, ali posebno za s700 super svuce!

Nema razlike od Samplera, stvarno nema....
Stavicu jos nesto.....pa cu svama da podelim sve stom imam u vezi moje klavijaruRE!
pUNO POZDRAVA!
psssss
08.03.2009 at 02:10
druze moze li se nesto tako napraviti za korg50/60/80,mislim da harmonika zvuci kao sempl.pozdrav
Caralho
08.03.2009 at 09:38
Sa moje strane, ne moze! Imam Yamahinu Masinu, zato ne smem da stavim nista za Korg.

Moze se nesto napraviti, al ko ima korg a zna da to sredi i napravi.
Na mom slucaju, ne moze!
U Korg pa 50, ne moze da se poredi sa yamahom. Yamaha Psr s700 il s900 zvuce isto ili bolje.
Pa 80 to je druga stvar, to je u sajtu: "Korg" u korg sekciji.

Pozdrav!
amza_korg
12.05.2009 at 15:16
dali neko moze da mi objasni dali mogu da se convertuju VCE fajlovi u TVN
filip.heroes
27.12.2011 at 18:22
ja se izvinjavam,nov sam ovde....kupio sam s700 pre par dana.pa mi trebaju ritmovi i boje...a ne dozvoljava mi da ih skinem...i nadam se da necu biti banovan.. unapred hvala na pomoci
filip.heroes
27.12.2011 at 18:24
jel moze neko na meil da mi posalje ili slicno.posto u opste ne znam mnogo o tehnologijama,harmonikas jbg. samo razvuci i nema da brines
miljkovic
08.11.2012 at 13:47
Kako se mogu kovertirati Korg boje u Yamahu
tomocro2
15.09.2015 at 02:26
Zašto kada želim obavit download mi izbaci ovo: tomocro2, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation... Molim za pomoć



DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 01:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije