Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Classic / Tr / Le

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): arpegio kao ritam (208,0 KB) Download
Autor: amavrenski (Uploaded by amavrenski)
Date Added: 15.04.2010
Downloads: 141
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
za temu "arpegio kao ritam", postavka boje u ritmove odradjene preko sekvencera za korg tr/le.

postavio sam fabricke boje na prva dva kanala, odvojio bass i solo...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
milepsr
16.04.2010 at 11:09
A kako si namestao boje ? Preko klavijature ili preko nekog programa ?
amavrenski
17.04.2010 at 16:40
na samoj klavijaturi. bitno je da podesis da su ti kanali na kojima hoces da sviras na istom midi kanalu. ja sam odredio da mi na "01 track 01" i na "02 track 02" bude midi kanal 01 za oba, i onda na ta dva ubacis boje koje hoces da koristis. dalje ti je sve kao kad pravis "combi" banku na tr/le-u. mislim da je na "10 track 10" bubanj pa nemoj dirati tu traku. na 1 i 2 mozes slobodno.
amavrenski
17.04.2010 at 16:43
jel ti radi dobro? jel su boje na mestu? uradio sam samo prva 2, 3 ritma. ako ne budes mogao da napravis, kad budem imao vremena mogu da ti uradim i ostale. samo mi posaljes lokacije tvojih boja iz "program" banke ja ti ubacim i kad ucitas kod tebe trebalo bi da radi.
milepsr
18.04.2010 at 13:49
E sad sam pogledao ponovo namesto sam da mi stoji na prvom kanalu. A sto se tice bubnjeva, oni su po default-u na 10-om kanalu.
Za one koji ne mogu da nadju, namesta se tako sto se u sng modu kad izaberete ritam kliknete na menu, pa na prg1 , i tu namestite kako vam odgovara.



Jos jednom kolega amavrenski hvala na pomoci
amavrenski
19.04.2010 at 03:06
nema na cemu...
catko
15.08.2010 at 23:45
Hvala kolega !!!


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 00:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije