Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Ketron

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Velika kolekcija stylova za ketron (2,21 MB) Download
Autor: korgpa600 (Uploaded by korgpa600)
Date Added: 10.12.2012
Downloads: 139
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Kolekcija ritmova za ketron sd5 i ketron audyu.Moze se izabrati dobrog materijala.Oko 250 stylova univerzalnih,i definiranih po pjesmama.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
zeljko
11.12.2012 at 03:25
Hvala puno druze jedva cekam sutra da probampa javljam kakva je situacija na terenuPozdrav i svaka cast za upload jedini si od ketronasa a da nije skrt
zeljko
11.12.2012 at 06:46
Super su ti ritmovi svaka cast...Da li bih mogao da mi napises koje su ono pjesme od namenskih ritmova,posto nemam pojma onako sa kratkim naslovima koja bi mogla da bude hehehe,a sve super zvuci hvala ti jos jednom na ritmovimaAko imas jos sta najvise sviram narodnu
korgpa600
11.12.2012 at 09:51
To je u principu sve,a ne znam sad tocno po naslovima.Ja sviram sve,i onako lakši narodnjak,tako da koristim bar 80% tvorničkih ritmova.OK mi zvuče upravo tvornički ritmovi.Sviram sve uživo tako da imam složene reg.Budem ih stavio.
korgpa600
11.12.2012 at 09:57
hahaha,vec sam rekao jednom da je covjek taj koji prezentira pjesmu sa svirkom i pjesmom,a ne dobar ritam.Što si ne bi bar malo olakšali.Dosta tih ritmova sam i sam nabavio sa strane,pa nisam ja iskljucivo zasluzan za to.U danasnje vrijeme style konvertora i ostalih igrarija i nije neka vrijednost u tome.Eto drago mi je da nekom pomogne.Ako netko iskoristi i 10% ovih ritmova,moja misija je uspjela,hahahaha...
nesaband
11.12.2012 at 15:41
Najzad i moj Zeljko da dobije neki ritam od nekog dobrog coveka.
zeljko
11.12.2012 at 17:31
hehehehPozdrav za Nesu
zeljko
12.12.2012 at 20:45
Neso dobijao sam ja ritmova za ketron ali nije to to bilo,dok ovi od kolege korgpa600 su puno bolji i sredjeni ekstra za Keton SD5/SD3,tako da bolje zvuci i ne mora puno da se popravlja.Ima mnogo koje nisam mogao ni ubaciti u ovaj ketron nesto nece,valjda su od Audye,pa nemoze...Steta a trebao bih vise dvojkica,7/8,rumbe itd..Nisam uspio ni jednu rumbu ubaciti tj.samo jedna i ima,ali nece...Ovi ostali su super
korgpa600
12.12.2012 at 21:28
Dosta ritmova je za audyu,zato nece definitivno.Estam je uvijek bolna točka,eto ja osobno koristim estam orginalnog ritma sa sd5.Naravno to ovisi kako tko i šta svira.Meni za kompletnu slavoniju,i stari narodnjak dobro radi,bolje nego ovi napravljeni estami.Jedna varijacija mi je samo bas kick,druga puni.Bas gitara mi radi malo produženo,a inače ketron radi malo punije,to mi paše.
zeljko
12.12.2012 at 22:22
A koji je to estam orginalni sa sd5 kako se zove?Probacu ove ritmove od audye da ubacim pomocu programa i midi kabla cim budem imao volju za to i ako ne budu bubnjevi audio moci ce tj.ako bude u GMidi onda nema problema da se usnime preko kabla u pattern..Pozz
mario17
10.03.2013 at 22:17
hvala za postavljanje ritmova
Korgovac-
09.12.2015 at 11:32
imali ko kakav set za ketron ms 50 za narodnjake hvala
MALIMARIO
02.04.2021 at 17:02
Treba mi za ketron sd8 ritmovi


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 08:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije