Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Novo za PSR (91,5 KB) Download
Autor: vita_kg (Uploaded by vita_kg)
Date Added: 02.09.2011
Downloads: 109
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Ovaj fajl sadrzi sledece ritmove:

-2 Disko.STY
-2 Rum Beg.STY
-AkoJeDoM_VA7.STY
-Anonimna V.STY
-Grcka.STY
-Isplaci se V.STY
-KorakDoS_G800.STY
-Licna karta.STY
-LjepsaOd_VA7.STY
-Pele Mega.STY
-Postojim_G1.0.STY
-Rumba Archi .STY
-T.Bar Ma_VA7.STY
-UsneBoje_VA7.STY
-ZastoSiSeNapio.STY

Ritmovi su uglavnom konvertovani sa drugih klavijatura, pa sam posle toga ja sredjivao efekte, preuredjivao varijacije i dopisivao po nesto sto mi je falilo u ritmu. Znaci ovakvih ritmova nije bilo za Yamaha psr seriju, nisu uzeti iz nekog drugog seta ili tako nesto tako da vam savetujem da skinete i probate, mozda vam se i dopadne. Nameravam da radim jos dosta ritmova ali za pocetak evo ovo, pa recite dal to valja nesto i ako ne valja sta bi trebalo izmeniti.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
vita_kg
11.09.2011 at 04:48
Hvala na komentaru. Znam da kod mene zvuce fenomenalno, samo se nadam da povlace sve efekte kad se prebace ovako jer nemam mnogo iskustva s tim pa ne znam sta se gubi a sta ostaje kad se prebaci. Bice uskoro jos ritmova, sto namenskih sto univerzalnih.
Nergad2010
09.09.2011 at 15:19
Da prvo pozdravim tebe i ostale kolege.
Steta bi bila da covjek ne odvoji vremena i ne napise pohvale za ove ritmove.
Svaka ti cast i samo ovako nastavi, ritmovi su prva liga.
Pozdrav tebi i ostalim kolegama od Nermina. Cao


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 13:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije