Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Juzni vetar za PSR (13,1 KB) Download
Autor: Prilagođeni ritmovi sa Korga (Uploaded by zukae)
Date Added: 28.01.2012
Downloads: 108
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Ovo su konvertovani ritmovi sa Korga. Mislim da se prvi put pojavljuju u JAZZ set-u za pa50, onda se vrte po raznim setovima.
Uglavnom prebacio sam crash cymbal sa početka varijacija na sami kraj fill-ova. Naravno ne znam kako ispada na ostalim PSR-ovima, trebat ce dorada na klavijaturi, sigurno za picked bas i drumkit-a (trebalo bi jos na estam prebacit cymbal u fill). Sve jedno to su ritmovi:
JV Estam
JV Orijental
JV Rumba
JV Sasa
JV Sirtaki
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
vita_kg
31.01.2012 at 19:03
Svidja mi se.. hvala!
zukae
31.01.2012 at 13:33
Kod mene je radilo, a evo i styleworks uredno ocitava. Ne pada mi napamet neki razlog. Koji je model klavijature Vunimrav?
Nek se još neko javi pa nam kaže kako kod njega funkcionišu ritmovi.
VUNIMRAV
31.01.2012 at 08:05
Kolega,kod mene rade prva tri,i to fantasticno,rumbu sam odmah stavio za br1,ali sa-sa i sirtaki nece da ocita,znas li zasto?
VUNIMRAV
31.01.2012 at 15:17
PSR 3000,bas steta,jer ova tri prva netrebam nista pipnuti,a prepostavljam da je i sirtaki odlican kao i ostali.U svakom slucaju hvala ti!


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 10:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije