Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Tvd i Tvn

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Tyros4 - RealDrum obrađen kao UVD i TVD (Tyros3, T (33,91 MB) Download
Autor: casper (Uploaded by casper)
Date Added: 29.11.2015
Downloads: 103
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Semplirani cjelokupan Real Drum od Tyros4. Materijal je obrađen programom Awave Studio i pripremljen za unos u Tyros 3 (UVD 25mb) i Tyros 2 (TVD 12,mb). Svih 85 waveforms se spremljeni i kao aif (15mb). U prilogu se nalaze objašnjena i slika za Drum map.
Images
Tyros4 - RealDrum obrađen kao UVD i TVD (Tyros3, T by casper on 29.11.2015
You do not have permission to download files


Comments
VUNIMRAV
30.11.2015 at 13:42
Nisam danass imao u planu paliti aranžer,ali....moram!!!!!!!

casper
30.11.2015 at 17:47
Ajde, pa javi kako to zvuči. Ja sam materijal preslušao samo na Tyros4, zvuči gotovo identično kao tvornički. Postoji samo minimalna razlika u nivoima/jačini pojedinih elemenata bubnja.
VUNIMRAV
30.11.2015 at 22:11
Evo me!!Nisam imao vremena ali ddovoljn o za prvi utisak!!
Na stranu moje ne poznavanje terminologije.
Imao sam do sada "real drum kit T4" ne znam odakle-nije i bio nešto upotrebljim
Imam set pod nauivom miki drum set T4,ptrepostavljam da je to isto to,njega sam isto koristio u mnogim ritmovima,ali nisam bio odiševljen sa njim,već jednostavno se mogao "provući" u svakom i svačijem ritmu.
Ovaj tvoj Caspere sam probao u nekoliko ritmova i nekoliko fajlova.
U pojedinim ritmovima se ne može "ubaciti" na prvu,mora se nešto pojačati ili smanjiti,u nekom ritmu je jači doboš,u nekom "fus"činela,u nekom bas bubanj vrlo tih,ali to se da namestiti.
Probao sam ga(a to sam i mislio da će biti dobro) u ritmovima koji su prepravljeni od fabričkih odličan!!Na prvu!!
I što je jako bitno u la campanelinim fajlovima(njih sam odabrao za primer jer nisam imao vremena,u većina je dobro uradjena)zvuči više nego dobro!!!!
Zato hvala casper,ja sam ga memorisao umesto nekog seta koji se zove(toko sam zatekao naziv)"Ja",koji nisam m ogao upotrebiti nego u svako 25tom ritmu!!!!
casper
30.11.2015 at 23:57
U opisu/objašnjenju koji sam pridružio packu, piše upravo ovo što si i ti primjetio. Tvornički Real Drum je izrađen u više layera, veoma specifično i ponešto drugačije nego što je slučaj kod ostalih kitova. Pokušao sam napraviti što vjerniju "kopiju", usnimo sam svih 85 uzoraka i posložio ih tako da imaju što sličije nivoe. Čak sam ih za jednu nijansu postavio nešto "jače od originala".

Ovaj Real Drum će dobro zazvučati na svaki ritam ili midi kojem je dinamika elemenata odsvirana "bubnjarski". Ali kada su svi udarci bubnja zbijeni u gornji dio, do maximuma, onda recimo ovih 8 layera doboša aposlutno ništa ne znači. Upravo suprotno, ovaj Real Drum će zvučati katastrofalno.

Svojevremeno sam zorno opisao ovaj "fenomen stručne" obrade ritma.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 19:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije