Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Ostali proizvođači

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Genesys Pro - Guerini set (1,32 MB) Download
Autor: Va-7 (Uploaded by Va-7)
Date Added: 06.01.2014
Downloads: 24
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo jednog seta harmonika koje su konvertirane za GEM-a, nalaze se u piano basic grupi kad ih učitate...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
francuz
18.01.2014 at 20:13
Guerini Harmonika (1,31 MB) Download Autor: MidiMatrix (Uploaded by francuz2) Date Added: 13.12.2009 Downloads: 111
Ovo sam ja pravio i postavio ovde, he he ... Jel si doradio nesto ili? Pozdrav
Va-7
02.02.2014 at 20:32
Ja sam ih dao tranzitu da ih smanji i kompresira kako bi više toga stalo...znao sam da mi je netko poslao ali nisam bio siguran tko. Nisam imao mesta za njih pa ih je trebalo smanjti s obzirom da je genesys limitiran memorijom
egoman
03.10.2019 at 22:26
Jeli ovo forum za amatere ili je ovo neka firma koja naplacuje svoje proizvode?
Hteo sam da dowloadujem ove samplove od korisnika ovog sajta s tim da ija posaljem neke samplove ali to od toga nema nista.
Luda kuca nista drugo
Ko razume Engleski ima mnogo bolju opciju za razmenu samplova na njihovim sajtovima.



DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 14:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije