Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Roland > GW7/8/PRELUDE

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): miljacka za gw8 (200,1 KB) Download
Autor: nesaband (Uploaded by nesaband)
Date Added: 16.05.2009
Downloads: 120
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
vidim da dosta kolega skida moje ritmove za gw8.Mogao bi da padne i neki komentar,onako usput,lepo i bilo
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
nesaband
16.05.2009 at 19:47
lepo bi bilo
makso68
17.05.2009 at 13:57
Evo,ja ću:Oni raniji ritmovi su dobri,samo,malko preglasni.Vodi računa da ti ritmovi koje praviš budu jednake jačine kao i fabrički.Ovaj sam tek sad skinuo,nisam ga preslušao,ali šta je u njemu 200 KB,malo je preglomazan,da nije sa intro foršpilom?I moje ritmove,takođe,skidaju i niko ništa ne komentariše,znaš ono:Ćutanje je znak odobravanja.Pozdrav i svako dobro!
Boban010
17.05.2009 at 18:04
Ponovicu komentar na ritam momeubavo i ovo vazi za obojicu,sto manje efekata na pratece instrumente izuzev ako zelite da izdvojite jedan instrument od ostalih to jest da mu date akcenat.Naravno bespotrebne efekte skidajte u svim deonicama.U STW obavezno da bude ukljucena optimizacija ritmova i sto vise da radite u Event korekciju udaraljki na bubnjevima,kao i jacinu svakog tona to je MSB0 i duzinu trajanja nota a to je LSB2 u STW!
Vazno!
Ako vam ritmovi budu da tako kazem "jednoobrazni" manje ce te vremena potrositi na kasniju korekciju jacina delova ritma sto je naravno dobro kod prelaza iz pesme u pesmu!
Znaci primer:ja sam nesaband i ja sam odlucio da je za mene dobro ako je u svim narodnim ritmovima StudioXkit bubnjeva gde je maksimalna jacina bas bubnja 70,dobosa 100 itd...
Isto,vasi ritmovi ako su za vas dobri ne mora znaci da ce biti dobri i za druge!
Eto,pozdrav i ne ljutite sa na moj komentar!
nesaband
17.05.2009 at 21:13
da sa introm je i hvala na korisnim savetima makso68.pozdrav
nesaband
17.05.2009 at 21:17
hvala bobane na savetu.ovo su pravi komentari od pravih majstora.porudicu se da ubuduce doteram sve to u STWu.sad sam ukapirao i da mogu pojedinacno da menjam svaku udaraljku u stw-u.nije mi to ranije palo na pamet da moze da se radi,i trajanje nota.pozdrav
marence82
18.06.2009 at 15:02
Jel mozete da stavite na skidanje program preko koga se sredjuju stilovi za ROLAND GW-8 E , unapred hvala
gorance5
20.06.2009 at 03:14
Koristim ritam masinu sa gw8 a manualno sviram bas i kontru znaci ne koristim aranzer.Ko ima dobrih ritmova i dobrih bass gitara i gitara za ovaj uredjaj neka se javi a da i jos jedno pitanje moze li se pod bas staviti neki strings i pod desnu ruku takodje?
gorance5
20.06.2009 at 03:15
A da i jos nesto veoma vazno
PLACAM POSTENO
0611142433
22.02.2011 at 15:10
ovo je odlicno BRAVO ,
mariorolande96
15.04.2010 at 20:42
fenomenalno


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 00:31


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije