Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Tutoriali i uputstva > Klavijature

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ciscenje gumica na tipkama KORG PA80 (6,82 MB) Download
Autor: roki (Uploaded by roki)
Date Added: 11.06.2010
Downloads: 175
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Uputstvo za ciscenje gumica(kontakta)na tipkama kod KORG PA80,
u slucaju da jedna ili vise tipki ne radi,ovo je isprobano najmanje dva puta kod mene i dva puta kod prijatelja
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Sokannp
22.12.2010 at 22:23
Jako korisna stvar.Zahvaljujem
darabuka
06.07.2010 at 23:52
svaka cast,puno hvala....pozz
mackovac
12.06.2010 at 10:40
ovo je bas super, nema sta pravo odradjeno puno hvala za ovaj trud.pozdrav za roki
roki
12.06.2010 at 13:16
Hvala @mackovac, potrudio sam se da otprilike bude razumljivo
gogspa80
12.06.2010 at 15:02
lijepo ste to napravili, samo je nepotrebno odvrcati FD, i hard disk... i ja sam skidao tastaturu, ali nisam ovoliko stvari odvrcao... ne znam zasto ste to radili...
gogspa80
12.06.2010 at 15:04
ali opet svakako korisno veoma za one, koji prvi puta otvaraju klavijeturu, zbog bilo cega , pozz
roki
12.06.2010 at 16:50
@gogspa80 U pravu si, odvrcao sam ovo radi jednog kolege pa sam tako i uslikao, a ujedno sam mislio da ispod ima jos koji sarafa koji drzi tipke.Veliki pozzzz za genija PA80
amavrenski
13.06.2010 at 05:31
lepo odradjeno...
korg82
13.06.2010 at 15:01
svaka cast nema dalje
roki
15.06.2010 at 22:34
Hvala
zix
16.06.2010 at 17:40
Njapre da pohvalim kolegu za trud,

I ako se ne ljutis Roki da dodam nesto, a to je da se prilikom ciscenja izbegava bilo koje sredstvo koje sadrzi alkohol, zato sto on nagriza grafit, a te gumice su grafitne.
Dakle, moguce je da se zaprljaju, ali isto tako postoji i verovatnoca da se jednostavno potrose, odnosno "izlizu".

Pozdrav
cvrca
28.06.2010 at 22:37
Medicinski benzin je zakon za ciscenje kontakata.
pozdrav


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 07:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije