Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): BELJA set Pa800 (47,30 MB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by Belja_SO)
Date Added: 19.11.2012
Downloads: 146
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Ovo je trenutno moj set koji koristim za tezge,koliko ja znam ubacite ga samo i peglate ili iskoristite sta vam se svidi
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
danijeldx11
23.11.2012 at 17:35
nemogu da skinem taj file sta moram da uradim ?
nemanja 1982
24.11.2012 at 12:35
Odlican ti je set.hvala puno
Belja_SO
26.11.2012 at 18:41
nema na cemu bice toga jos au danijel nemam pojma mozda dnevni dozvoljen download si presao pa ne mozes
danijeldx11
27.11.2012 at 02:15
neznam sta da radim ali ako hoeces dami das preko skype i ja cu dati dam jedan dobar set koji ja momentalno koristim
ognjen-ogy
05.12.2012 at 18:49
drug boje su super , al ritmovi su ti loši totalno .... u svakom slučaju hvala za trud
Belja_SO
05.12.2012 at 20:17
pa ne moze i ovce i novce sl put kad budem stavljao set bice s boljim ritmovima


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 02:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije