Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Classic / Tr / Le

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Korg TR,Le(KORG18) (47,92 MB) Download
Autor: korg18 (Uploaded by korg18)
Date Added: 10.03.2012
Downloads: 186
Grade: A
Opis i spisak fajlova
evo jedan set extra koji ima sve na sebi,za korg triton Le i Tr seriju uzivajte

set je lijepo slozen i ima sve,ovo je set koji ima dosta moos boja pa nace svako za sebe ponesto.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
korg18
12.03.2012 at 00:26
da vam napomenem ovo je zile set za korg triton le i tr
branoy
12.03.2012 at 00:31
dosta moss boja?? nemojte lagati ljude vise stim stvarima ako ne znate sta je moss boja, ovde ima samo jedan sempl sa moss-a i to je sve od celog seta. sve ostali semplovi su isti u svakog sto svi imaju. dzaba i ja skinem ovaj set kao i tona tog rad ovako neproverenih informacija. jedno su boje koje vuku na "moss" i pravljene iskljucivo iz triton ROM a drugo su pravi semlovi od pravog mossa kojih ovde ima samo jedan a ni on mi se ne da cuti kakav je.
nemanja 1982
12.03.2012 at 19:15
Hvala Korg18
korg18
12.03.2012 at 23:58
druze ja sam postavio moos boje semplovane sve,ali nije uspjelo na yumidi pa cu postavit ponovo,a tebi branoy,ako ti se ne svidja ne pisi ovakve komentare molim te,dosta mi je ljudi kao sto ste vi,pusti druge ljude nek skidaju ima nekom kome treba ovaj set,ovo je zile set sa youtube,set koji se trazi,neko ima pa neda nista,zato sutit je zlato srebro je pricat,a bronza je ruzne rijeci,eto hvala na razumijevanju.
korg18
12.03.2012 at 23:59
i jos nesto branoy,ja pravim prave moos boje ne semplove vec moos boje,koje se koriste i u mnogim studjima,koje sam djaba dijelio i da mi neko pise da nema pojma covjek sta je moos hhe,svaka cast naso si me.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 02:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije