Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > PCG i KMP

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Bass trzalica Kmp (182,0 KB) Download
Autor: dejan87 (Uploaded by dejan87)
Date Added: 23.07.2009
Downloads: 375
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
ljudi probajte ovaj sempl,ja ga trenutno koristim na svirkama za dvojke.mozda ima boljih ali kome se svidja ovaj,dobro mu dosao...zar ne???pozdrav
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
dejan87
23.07.2009 at 01:24
Javite valja li...
kabi
23.07.2009 at 18:25
hvala...
zsimonovic
23.07.2009 at 21:22
Hvala brate,kako radi na razglas,na kompu je,cuje se budzen?Jel ovo semplovano preko bas pojacala?Pozzz
dejan87
23.07.2009 at 23:12
Nisam siguran kako je usemplovan...Meni na razglas zvuci bas extra,pun,masan a zicu ima,bas mi se svidja...Ako mogu jos nekako da pomognem javite,veliki pozdrav i nema na cemu...
joker1205
28.07.2009 at 01:30
odlican bas,puno izlazi na razglas.hvala!
dejan87
28.07.2009 at 10:31
e super drago mi je da ti moze,ja ga koristim stalno.
srdjan403
18.03.2010 at 14:50
:-) odlično!!! hvala


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 19:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije