Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): tyros ritmovi (403,3 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by dmmacak)
Date Added: 18.08.2010
Downloads: 119
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
EmirTotic
18.08.2010 at 20:30
Jocini ili?
marco
18.08.2010 at 23:45
Nisu ovo Jocini koliko znam. Ovo su neki stari, kruze odavno po netu. Ja sam imao ovaj set, pisalo je ritmovi za psr 9000/pro. Moze da se probere.
EmirTotic
19.08.2010 at 01:26
Ok Mare, probacemo pa da vidimo sta moze da se uradi. Hvala na odgovoru.
VUNIMRAV
19.08.2010 at 19:56
Imenjace,znas sta,ovo je vrlo vrlo redak slucaj da neko postavi ovakve ritmove.Da se razumemo,ja imam vecinu,ali ovoliki broj,ovako "utegnutih" ritmova,cistih,bez muljanja,na jednom mestu,ja da prebacim mojih nekoliko mogu bilo koju svirku odraditi za 5,nisam imao priliku videti.ovde nema sta izbaciti,vec staviti u jedan zaseban folder i picciii>Hvala ti na nesebicnosti i zelim ti puno srece i zdravlja,svirke i sve sto ide uz to
tyros2
19.08.2010 at 22:07
Slazems se sa kolegom VUNIMRAV

Nemam nista dodati niti izbaciti,,,, a ritmove sam smjestio kao i on u zaseban folder i gledacu da ih iskoristim..

I od mene hvala

Pozdrav
Nergad2010
21.08.2010 at 09:42
Ja bih pozdravio sviju prije svega. Nesto sam mislio da vas zamolim ako moze.Najlakse je kritikovati i naci mane necemu. Ovi ljudi se trude i okace nam ritmove a mi pozurimo sa komentarima, ovo ne valja, ovo je neko imao ranije i tako dalje. Ja bih se zahvalio svima koji nesebicno djele sa nama svoj rad (ovde je ulozeno dosta rada) i ljudi, mi se sastajemo ovde da se druzimo i sretnemo kolege muzicare i najbolje je da pokusamo reci nesto pozitivno a ne da ubijemo svu volju za rad kod ovih ljudi.
Ja se nadam da me necete pogresno shvatiti i zelim vas sve ljepo pozdraviti i poziliti ljep i uspjesan rad u buducnosti, kako na muzickoj strani tako i privatno. Puno pozdrava svima od Nermina. Cao.
romario
23.08.2010 at 22:07
Pa nitko ne kritikuje ?
Samo se prepoznalo da je stavljena dobra stvar na download ...
dmmacak
29.08.2010 at 12:21
drugari ja sam te ritmove kupio nesto sam prepravljao, ali posto sam dosta materijala skidao sa sajta, reko da i ja nesto doprinesem. pozdrav svima
VUNIMRAV
29.08.2010 at 17:03
Majkane,ja ne mogu a da se nejavim i jos jednom ti zahvalim,na postavljenom setu.Opet kazem da sam imao mnoge ritmove od ovih,ali nisu bili ovako podeseni,i sto sam primetio nocas,izgleda da aranzer mogu pojacati vise a da mi se nepale ni narancaste lampice na mixeru,a komoli crvene,sto je bio slucaj kod "moje" verzije.Bravo i hvala ti jos jednom,presrecan sam,i skoro sve sa izenjao,cak sam i svoju dvojku malo prepravio od "estamceta".Da ima ovakvih jos nekoliko ritmova(novijih pesama),to bi bilo to TIP-TOP.Jos jednom hvala ti puno.Jedan fajl,ali brate vredi za 1000 drugih nabacanih s brda i dola.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 18:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije