Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Banka namenskih ritmova za Korg pa2pa800/500 (233,7 KB) Download
Autor: negovan (Uploaded by negovan)
Date Added: 09.11.2010
Downloads: 358
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo jedna banka iz moje klavijature sa namenskim ritmovima.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
dekipa
09.11.2010 at 17:59
Druze, jer mozes da napises koji su ritmovi, ja sam vec ranije predlagao, kada se postavljaju setovi, da se napise sta se stavlja da ljudi nebi nabijali download, posto ima dosta istih stvari koje se postavljaju.
pozdrav!
negovan
09.11.2010 at 20:32
eset ispod nule  Jos ti se nadam  Ne mogu ADIL  Rodjendan-R.M  Pricaj mi pricaj  GALEB2  JanistaviseGis-A  Ne idi s njim  Uske pantalone  A tebe nema-Z.B.  Rumbato Ja 
Disko2 dvojka 
Sitnije cile  PraviSe-Sasa 
Diskodvojka  Avlije,Avlije-ZB  Deset ispod nule   Jos ti se nadam   Ne mogu   Rodjendan-R.M   Pricaj mi pricaj   GALEB2   JanistaviseGis-A   Ne idi s njim   Uske pantalone   A tebe nema-Z.B.   Rumbato Ja 
 Disko2 dvojka 
 Sitnije cile   PraviSe-Sasa 
 Diskodvojka   Avlije,Avlije-ZB   Lipe cvatu ja  LIPE CVATU   DRUGA-PROKLETNIC  DRUGA-PROKLETNIC   UDRI MUJO  UDRI MUJO   EXTRA FUNKY  EXTRA FUNKY   DODJI STO PRE  DODJI STO PRE   Duge noge-Brena  Duge noge-Brena   Ti si moja cokol  Ti si moja cokol   CiganineTiStoSvi  CiganineTiStoSvi   UMESTO SA  UMESTO SA   Miki mico  Miki mico   Mile voli disko  Mile voli disko   KRAJ NOGU TI MRE  KRAJ NOGU TI MRE   PITAJU ME  PITAJU ME   PUSTITEMEDAGA  PUSTITEMEDAGA   KAZI MI SUNCE  KAZI MI SUNCE   I ZANESEN TOM LE. Ovo sam kopirao, da ne kucam. Evo, pa probajte. 
negovan
09.11.2010 at 23:37
Slobodno komentarisite.. Nadam se da nekome mogu da pomognu. Pozzz
biba
11.11.2010 at 16:52
Druze, imas par namjenskih koje nisam imao, a koji nisu dosad postavljani.
Naravno, stavljao si ponegde svoje Usere, ali to nije problem.
Hvala, i ako budes imao nesto novo postavi, hvala jos jednom.
negovan
12.11.2010 at 15:26
Imam dosta namenskih, postavicu. Pozz
drakan
12.11.2010 at 20:05
Hvala kolega! Stvarno nisi bio škrt! Pozdrav tebi!
negovan
13.11.2010 at 17:55
nista i drugi put. Mada ako neko nema dobar sound u klavijaturi, tesko da ce moci da ih iskoristi i da uradi da zvuce kako treba.Pozz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 01:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije