Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ritam - A tebe nema PA800 (3,5 KB) Download
Autor: bokivelik (Uploaded by bokivelik)
Date Added: 21.04.2009
Downloads: 471
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Korg PA800/PA2x
Images
Ritam - A tebe nema PA800 by bokivelik on 21.04.2009
You do not have permission to download files


Comments
bokivelik
21.04.2009 at 20:27
komentar?
Beethoven
21.04.2009 at 22:40
Sledeci put napisi u naslovu za koju je klavijaturu,koji je ritam...da kolegama bude jasno,dal da skidaju ili ne.Nemam sad vremena ali cim stignem probacu i dati komentar.Pozdrav.
svrakan
22.04.2009 at 11:44
Ritam je za pesmu A TEBE NEMA
bokivelik
22.04.2009 at 15:56
Jeste za pesmu "A tebe nema" Zorice Brunslik. Nije nesto ali vrsi posao.
Janker
15.06.2009 at 00:18
Jel mozes da konverujes ritam, treba mi za PA60, bio bih ti zahvalan ako ti nije tesko to da odradis. Ja sam probao da ga ucitam u Style Works, i u Kat2000, nigde nije htelo, samo mi prijavi gresku. Inace ga sviram u BEGIN-u, al me jebe ona varijacija za refren
NemanjaMX
28.04.2019 at 18:37
novi sam na sajtu kako da skine mritam posto kad stisnem na download nesto nece


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 12:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije