PDA

Pokaži Full Verziju : Kalesijaner - Demo Snimci

kalesijaner
31.01.2011, 15:34
upravo sam snimio svoj promo cd sa dvije pjesme...molio bih za profesionalno misljenje kolega i sugestije ...hvala Kule.....http://www.youtube.com/watch?v=DJPvyETp87c

Simke
31.01.2011, 17:10
Nije lose odradjeno,aranzaman malo vuce na J.Perisica,ali nema veze to...zapalo mi za oko dve stvari:Mnogo licis na "baju" i na 02:41sec da je ova plavushica uzela pramen kose i vrti oko prsta...to je ok,osim sto su mogli sminkeri da je malo ocesljaju pre te scene,a veoma je upadljiva.Sve u svemu spot nije los,dobro pevas,stajling je za 10tku!:)

jeftabgd
31.01.2011, 17:42
Moglo bi se redi da je ovo neka pristojna klasika( sto je mozda i najbolje).Pesma i spot na nivou koji je sad u opticaju.U spotu ima par detalja koji su mogli da se koriguju.Sve u svemu O.K.Sad je poenta samo sto vise da se vrti po TV i radio stanicama.

dominik
01.02.2011, 21:10
Baš lijepo da na stranici ima i kolega koji su otišli "stepenicu" dalje i snimili nešto.
Od mene sve pohvale. A kao što kolega jefta kaže poanta je da se sad to malo više vrti po Tv i radio stanicama, a danas je to u biti i najveća stavka medjutim nažalost i najskuplja!
Puno sreće u daljnjem radu.

milanceshow
01.02.2011, 21:22
Zelim ti puno uspeha!Samo napred!!!

mojjmbg
02.02.2011, 15:36
kolega daj mi reci jer Dilvad ima prste u tome??????

kalesijaner
07.02.2011, 23:10
hvala prijatelju,vase misljenje mi je veoma bitno jer mislim da na ovoj stranici su ljudi koji sviraju i pjevaju profesionalno iako nemaju sansu ili srecu da nesto prenesu na traku tj snime...poznajem bezbroj kafanskih pjevaca koji su profesori za pjevanje mnogim zvijezdama ali sta je tu je...hvala jos jednom na sugestijama i pohvalama...kule....
Dodato:
kolega daj mi reci jer Dilvad ima prste u tome??????
da naravno,maestro je napisao aranzman za ovu pjesmu....pozzzzz
Dodato:
Zelim ti puno uspeha!Samo napred!!!
hvala i vama sve najbolje....;)
Dodato:
Baš lijepo da na stranici ima i kolega koji su otišli "stepenicu" dalje i snimili nešto.
Od mene sve pohvale. A kao što kolega jefta kaže poanta je da se sad to malo više vrti po Tv i radio stanicama, a danas je to u biti i najveća stavka medjutim nažalost i najskuplja!
Puno sreće u daljnjem radu.

svakako da je reklama najbitnija u sto sam se i sam uvjerio..nadam se da cu sa nastupima moci dio odvajati na dalje reklame i povecanje popularnosti kao i nove pjesme...hvala.....

daca91
07.02.2011, 23:27
Sjajno..... Sve naj u daljem radu ;)

kalesijaner
07.02.2011, 23:29
;)
hvala drug....

rale
08.02.2011, 04:27
Meni se svidja! Zelim ti puno uspeha !

PS!
(sugestija)
U sledeci spot dodaj vise ovako lepih devojaka.

mojjmbg
08.02.2011, 10:52
znao sam na prvu da je dilvad odmah sam ga prepoznao....... pozdravi ga od mene i moje kolegice Visnje iz Zg....

cvija
14.02.2011, 13:24
pohvale sve

kalesijaner
13.10.2011, 12:34
Ovo je nesto najnovije ....

http://www.youtube.com/watch?v=bhkyvjNb1IE

makso68
13.10.2011, 20:08
Very nice...Pozdrav i sve najbolje u karijeri i životu!

Narodnjak300
20.10.2011, 21:12
Veoma lepo zvuci dakle klasican komercijalni zvuk, sto se pevanja tice to je odlicno samo bih mogao da dodam nesto sto sam zapazio u drugoj pesmi naravno ne kao kritiku vec samo nesto sto sam primetio, dakle delay na vokalu je po mom misljenju prejak i prebrz i to sve kvari utisak pogotovo kad se izgovaraju slova s,ch,sh, te sibilante su samo problem, trebale su biti ublazene radi sto prijatnijeg slusanja. Harmonike na refrenu u pozadini me zbunjuju posto je pesma zabavnog ritma ali ok ne mora da znaci da je to lose . Dok sam ti pisao ovo preslusao sam pesmu 2-3 puta i mogu ti reci da brzo ulazi u uho, samo napred od mene velika podrska!
pozdrav

kalesijaner
20.10.2011, 23:02
Hvala veliko na komentaru,veoma profesionalno i temeljito...ipak ovaj forum prate vrhunski muzicari i ocekujem bas takve kritike...za obicne slusaoce to ne bi bilo primjeceno...mislim da su to nijanse i niko nije savrsen..Hvala i tebi i puno srece u radu...kule...