Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.08.2008, 19:44   #101
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Ja sam Haris iz Sarajeva, nisam toliko nov, ima možda dva mjeseca da sam se registrovao, imam 13 godina, sviram od 6-te godine, trenutno na KORG pa50, sviram samo po rodjendanima posto jos ne posjedujem razglasnu opremu, naravno, narodnu muziku. Sajt je super, svaka cas kreatorima...
Pozdrav svima!
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 17.10.2008, 00:49   #102
Dzu box
Početnik forumacije!
 
Dzu box's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.07.2008
Mjesto: Banja Luka
Postovi: 39
Downloads: 347
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg pa 80,Le
Interesi: u zadjne vrijeme pas BOB
Dzu box befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prvo Pozdravljam sve ljude na ovom forumu,tu sam par mijeseci,al tek sam sad skontao "Novajlije, predstavite se! " Pa red je da i ucinim isto...Zovem se Danijel 23,iz Banja Luke sam...Sviram Pa80,Le,(ne jos dugo,ja se nadam)"dugo" sam u ovo poslu vecinu neposredno jer mi je otac muzicar inace profesor muzike,prvu pijesmicu koju sam naucio bila je ona stvar iz dobar,los,zao...kad sam imao 5 god(od malena nosam kutije i motam kabloveaktivan sam od kad sam skolu zavrsio,Dosadilo mi gluvariti na ulazu...nisam dugo na ovom sajtu,al mi je vec pomogao oko dosta stvari...hvala svima na tome...i jos jednom sve vas pozdravljam...eto
__________________
Dzu box je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2008, 21:36   #103
buca gitarista
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 17.09.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 18
Downloads: 15
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: gitara
buca gitarista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dragan Todorovic Buca Gitarista
1968, diplomirani ekonomista neradnik i profesionalni muzicar radnik

da ne kvarim hartiju, sve ostalo na:

www.myspace.com/bucagitarista
buca gitarista je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2008, 22:06   #104
davidr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 23.09.2007
Mjesto: stuttgart
Postovi: 102
Downloads: 2040
Uploads: 32
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: korg pa 900
davidr befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard veliki pozdrav od davida iz stuttgarta

ja sam veoma novi clan ove naj bolje stranice za muzicare na koju sam ja naisao ne zato sto sam visio na downlodu vec zato sto su ljudi organizatori clanovi i svi bas svi na ovoj stranici zaista veliki prijatelji muzike i uvek su spremni da pomognu svima tako sam i ja bio do sad vise put srecnik kad god je sta zatrebalo uvek mi je neko pomogao nebi nikog da izdvajam jos jednom vam veliko hvala a FICO TEBI POSEBNA ZAHVALNICA
bavim se muzikom 7 godina momentalno se patim sa korg pa 80 dok je solo radio prijatelj od srede mi stize triton le 76 pa mozda budem jos kompletniji muzicar mada u to nesumnjam ako se budem sa vama druzio da cu i to jednom postati.
do sad sam bio samo parazit na ovoj stranici i neznam kao da promenim trenutno stanje al ja stvarno nemam neki set koi ovde nema da bi ga downlod al cm bude bilo sta tu sam ja jos jednom hvala vam svima na svemu
davidr je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2008, 22:10   #105
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jedan veliki pozdrav za naše novajlije a posebno mi je čast da poželim dobrodošlicu gospodinu BUCA GITARA koji je vrhunski muzičar i veliki talenat na našim prostorima...Pregledo sam njegov sajt i mou reći da nam treba biti čast da ovakvi veliki muzičari i ljudi dolaze na naš forum...Dobrodošli drugovi i boje vas našli ai jedna mala opomena---pročitajte pravilnik da se nebi ko ljutio...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 22.10.2008, 23:23   #106
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Relativno nov, iz Pozarevca, 1969. god, sviram kontrabas u akusticnom starogradskom orkestru, u elektricnoj varijanti sviram PSR 3000 i KORG X5D (ne koristim fajlove), zavrsio muzicku skolu za harmoniku, sve manje radim akustiku a sve vise struju.

Cesto sam na ovom sajtu, pozdravljam ljude dobre volje koji hoce da razmene iskustva, ne volim one sto hoce da se svadjaju... Sve u svemu, druzicemo se jos dugo.
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 22.10.2008, 23:26   #107
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Pozdrav za caka012
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 24.10.2008, 10:42   #108
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

hajd red je da se i ja predstavim... Enes Fazlic, rodjen 1986. godine u Visokom, zivim u okolini Visokog... idem na muzicku akademiju, 4. sam godina, i radim kao nastavnik harmonike u osnovnoj muzickoj skoli... inace, muzikom se poceo bavit oko 9.-e godine zivota, sasvim slucajno, odnekud je isplovila neka mala harmonikica i moji roditelji su primjetili da ce od mene nesto biti pa me upisali u muzicku skolu, koju sam jako uspjesno zavrsio, kao i srednju muzicku skolu... sad sam se bacio na tezgu, a harmonika mi kupi prasinu... (hohner morino 6n)... od klavijatura imam korg pa800 i tr... sviram narodnjake i zabavnjake, tj. sve sto treba, najvise volim i cijenim Amadeus bend i njihov rad... vec dugo vremena pratim ovaj forum i tu sam naucio sve sto znam o svojim klavijaturama.. toliko za pocetak... pozdrav svim clanovima, moderatorima, i ostaloj raji... cuemo se... zivjeli!!!
Enes-am21 je offline   Reply With Quote
Star 24.10.2008, 12:07   #109
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam Amza Nikolic, imam 21 godinu i muzikom se bavim od kad sam u maternici bio! Tad sam sviro yamahu DX11 a sad samo korg pa50 sa moss board! Talent za muziku je odkriven kad su me na autoputu zaustavili mafijasi i natjerali me da pjevam i sviram na nekoj klavijturici koja se koristi kao pernica kod ucenika! Isti mafijasi su me poslali na grand pink i MTv pa tako sad sviram i to tako! Pozdrav, Amza Nikolic!!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 24.10.2008, 13:09   #110
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

OOO....Slavni AMZA NIKOLIĆ---Vala ovo je velika čast...Današnji dan,24.10.2008 proglašavam za praznik i DAN YU-Midija,pošto nam je došo Maza Nikolić...Čuj ga mafijaši na autoputu....A đeli samo kupiš takve ideje sunce ti...ne glumi kengura već haj na MSN ko "čojk" da se ispričamo...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
novajlije, predstavite

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije