Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.12.2019, 02:07   #1
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Shure WBH 54B ili nesto drugo

Pozdrav svma. Imam akg 420, kupio sam ga na preporuku ljudi sa foruma i ne kazem, dobar je i radi fino, ali sad sam skoro bio na svirku gde je bio jos jedan pevac koji je poneo sa sobom shure 58 za koji svi kazu da je mnogo dobar, ali ja sam morao da pojacam moj mikrofon skroz do kraja a kanal na koji je on pevao na pola i opet je bio ubedljiviji. Sad znam da ne moze pilot da se meri sa obicnim (ili mozda moze, ne znam), ali mnogo je slab pa sam resio da uzmem nesto jace ili bolje a naviko sam na pilota pa reko da pitam da li ovaj 54b mozda moze da bude pravo resenje. On je oko 400e sto nije malo a sa druge strane nista ne znam mozda ima i neko bolje resenje, pa neka je i malo skuplje ali ne da bude 1000e nego tu oko 400e pa nek je i 500e.
Dodato:
Da li je moguce da niko ne koristi neki bolji pilot mikrofon? U opste ne mora da bude ovaj shure nego bilo koji bolji od onih akg420 i wh20/30

Promijenjeno od psr (07.12.2019 u 00:57 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
psr je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2020, 12:33   #2
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 394
Downloads: 304
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

I mene zanima kako radi taj shure beta 54. Imam shure sm35 i zadovoljan sam s njime, ali ovaj je skuplji gotovo 3 puta, pa me zanima sta nudi za to. Zasto je tolika razlika, ima li netko iskustva s tim pilotom kakav je u odnosu na druge, svirka, mikrofonija itd??
makl je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije