Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Yamaha

Yamaha Za one čiji su ljubimci Yamahe

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.10.2016, 08:28   #1
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 785
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 145 puta u 140 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Motif XS 6 vs MOXF 6 + 1GB

Hej haj. Koja su vaša viđenja? Znam da je Motif car,kralj,prvak u skoku u dalj al polovan košta 300 eura više nego nov MOXF 6 i naknadno kupljenih 1 GB radne memorije za semplove. U svojoj ludoj glavi se mislim pa mi lakše da vam se požalim... 😁 Ne moram uzesti ali malo da analiziramo....

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2016, 16:18   #2
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mislim da se nemaš šta dvoumiti. MOXF6 je noviji odnosno ako ga kupiš novog, dobijaš nov synth sa garancijom i kao što kažeš, još i uštediš 300 EUR. MOXF6 u sebi sadrži sve boje koje ima noviji Motif XF. Ako još staviš flash RAM od 512 MB ili 1 GB u MOXF6, onda si možeš ubaciti razne samplove, i to su već neki forumaši ovdje potvrdili da im je pošlo za rukom. Ti samplovi ostaju u flash RAM-u kad isključiš MOXF6 za razliku od Motifa XS6 iz kojeg se samplovi brišu kad ga isključiš. MOXF6 je model koji se još uvijek prodaje za razliku od Motif serije koja se više ne proizvodi.
sxkn7 je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2016, 19:35   #3
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 785
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 145 puta u 140 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Takvog sam i ja mišljenja ali htio sam čuti i od vas. Iako znam i analizirao sam obje potpuno isto razmišljamo iako je stari Motif Motif pa neka je star....

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Dodato:
Sa semplovima nikad nisam radio. Koliko su u prosjeku teški? Jeli dosta uzesti 512 MB a ne 1 GB. Skupa je memorija pa da ne bacam pare ako nije potrebno ako uistinu nije... Nije potrebno milijun zvukova. Znate sami da se u bendu ne koristi više od 10 zvukova... Jedino se ne kužim u red veličina i koliko njima prostora treba...

Promijenjeno od smuchac (22.10.2016 u 14:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
smuchac je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije