Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Servis klavijatura - uradi sam

Servis klavijatura - uradi sam Savjeti oko popravka, čišćenja, izmena dirki, mikroprekidača, napajanja i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.01.2016, 21:26   #81
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Tako je. Sad sam se sjetio kako autolakireri na isti način farbaju plastične branike. Isto kao i metal.
Alen P je offline   Reply With Quote
Star 11.01.2016, 23:24   #82
borce
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.03.2015
Mjesto: brisel
Postovi: 34
Downloads: 248
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: tyros 4
Interesi: muzika
borce ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

da bi to bilo kako treba napisacu vam celi proces ali se to kod kuce tesko radi potrebni su kompresor pistolj za farbanje i masina za poliranje...prvo obsigujemo povrsinu koju farbamo sa smirglom,brusni papir granulacija oko 400.to prebrisemo i duvamo sa jakim pritiskom kompresorom.posle nanesemo prajmer za plastiku i posle toga nanesemo mat belu poliuretansku boju ili boju za auto.kad malo zasusi na dodir nanesemo lak za parket jer je najcvrcti i ostavimo do sledeceg dana da to osusi.mozda i dva dana zavisi od temperaturi.posle toga sledi opet smirglanje sa granulacijom 2000.da bi se sitne prasine tokom farbanja ocistili....i na kraju treba se povsina ispolirati sa polir pastom i masinom za poliranje....samo ovako se dobija visoki sjaj i kod automobila i kod medijapana..................mozete skratiti proces ako kupite sjajnu boju ali se i ona opet smirgla sa 2000gr. i opet se polira. sve ovo kupiti za samo jednu klavijaturu je preskupo isplati se ljudima koji to rade svaki dan.pozdrav svima.
Dodato:
izvinjavam se ako sam nesto pogresio sa srpskim pisanjem ali sam ipak makedonac dao sam sve od sebe

Promijenjeno od borce (11.01.2016 u 23:26 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
borce je offline   Reply With Quote
Star 12.01.2016, 20:50   #83
car99
Početnik forumacije!
 
car99's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.03.2015
Mjesto: Slavonski Brod
Postovi: 42
Downloads: 0
Uploads: 4
Rekao HVALA: 31
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Pa50
Interesi: Sviranje
car99 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma ja sam svoje dirke odnio kod majstora koji ce to uraditi kako valja i onda sam miran ☺
car99 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
farbanje, klavijatura

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije