Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.10.2010, 10:45   #11
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nije Addictive drums, a nije ni ziva gitara...
Ostalo ti necu odati...
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2010, 15:20   #12
daca91
Vredan član društva
 
daca91's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.07.2009
Mjesto: Kragujevac
Postovi: 144
Downloads: 800
Uploads: 18
Rekao HVALA: 45
Zahvalili mu 78 puta u 52 Postova
Instrumenti: Klavijature
daca91 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
daca91 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zvuci fenomenalno...... Mnogo mi se svidja....... pozz i sve najbolje u daljem radu........
__________________
daca91 je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2010, 15:28   #13
grandia
Veliki prijatelj foruma
 
grandia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2009
Mjesto: BEC, Kucevo
Godina: 50
Postovi: 802
Downloads: 230
Uploads: 24
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 60 puta u 56 Postova
Instrumenti: S910, MU50, W7, JV1010
Interesi: muzika, pc-igrice
grandia befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

zvuci stvarno dobro ...

al moram da kazem, na kviz-pitanjima druga vaxtera nismo se toliko mucili kao kod tebe da nagadjamo sta si sve koristio za ovaj demo ...


posto nije tyros3 ... da nije pa500?

mislim posto je pa500 mnogo bolji od tyrosa3 ...
__________________
grandia je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2010, 15:45   #14
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uh, otkud to da je PA500 bolji od Tyros3?
Ako si citao moje postove trebalo je da shvatis da je poenta price bila da i budjavi PA500 bez ikakvih problema parira Tyros3, iako je 3 puta jeftiniji, ali samo zato sto je prosao moje korekcije i tretiran je kako je i zamisljeno dok je pravljen.
Inace, sve su to za mene igracke i imam prilicno nisko misljenje o klavijaturama uopste, a aranzerima pogotovo. Razlog sto sviram PA500 je sto je jeftin, a nudi mnogo opcija koje iz studija mogu da prenesem na njega, sto ne koristi niko, a na kraju su rezultati kao sto sam i pomenuo, ne postoji aranzer ciji vlasnike ne zaplace kad sviramo zajedno, pa nek kosta i tri puta vise...

Ma nije nikakav kviz, samo nije klavijatura uopste, pa nema potrebe da navodim sta je korisceno i kako je snimano, ipak nije ovo takav forum...
Dodato:
Da ne bude da sam pljunuo bez razloga gore, vezano za Tyros koji ima vise opcija za master eq i master compressor, samo tu je i vise sansi da se pogresi, jer od 100 nasih muzicara 99 ne zna sta je frekvencija, a ne Q faktor. Cak i pored vise opcija u ta dva sektora, kvalitetnije radi eq i compressor na PA seriji, plus sto je bubanj na PA siroviji pa nudi vise mesta za rad, dok je Tyros dosta plstican i vec procesiran, pa je prilicno dosadan i bezidejan. generalno, u sustini vrlo slicne sprave, samo sto je Yamaha spakovala to u vecu kutiju, sarenije boje, lampice, kvalitetniju (ne mnogo) dirku i napucala cenu. Ima tu nekih farbi da zainteresujes drugare kad ti dodju u sobu, sax sa expression-om i slicne igracke koje nikad ne upotrebis, ali sustina je generalno vrlo slicna.
Tako gde je Korg godinama bio jak, sada je katastrofa, nema elektricnu gitaru, pritom i sama simulacija cabinet-a je toliko losa da ne moze ni clean da se namunji, pa je Yamaha tu bolja, ali sve je to manje-vise tanko...
No, nije to tema...

Promijenjeno od alfaholic (21.10.2010 u 15:52 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2010, 15:52   #15
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sav sam se najezio, Ovo je odlicno!!!
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 00:18   #16
jovo61
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 13.09.2010
Mjesto: prigrevica
Postovi: 103
Downloads: 4
Uploads: 2
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: tyros 1 i korg le 76
Interesi: sviranje,pecanje,zurke..
jovo61 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

i koja je klavijatura na kraju u pitanju? poz
jovo61 je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 00:33   #17
dominik
Vredan član društva
 
dominik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.07.2007
Postovi: 160
Downloads: 761
Uploads: 36
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
dominik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa baš.
Tema i jeste takva, demo snimci, prezentacija instrumenta itd. Malo detalja nebi škodilo!
dominik je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 01:26   #18
alfaholic
Početnik forumacije!
 
alfaholic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.10.2010
Postovi: 31
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
alfaholic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kad već hoćete konkretno...

Nashville Drums - full bank, Musicman Bass - semplovan pa sviran, Les Paul iz '72. takođe semplovan pa sviran, Nexus, Hybrid, Velvet, Rode K2, dbx 376 i dobar pevač...
alfaholic je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 09:22   #19
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sad se setih odakle mi poznat snimak,ako je to tvoje delo,svaka cast.Kompresor je cudo.Meni se u Nashvile jedino Black Beauty svidja.
svrakan je offline   Reply With Quote
Star 17.01.2011, 09:51   #20
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od alfaholic Pokaži Post
Uh, otkud to da je PA500 bolji od Tyros3?
Ako si citao moje postove trebalo je da shvatis da je poenta price bila da i budjavi PA500 bez ikakvih problema parira Tyros3, iako je 3 puta jeftiniji, ali samo zato sto je prosao moje korekcije i tretiran je kako je i zamisljeno dok je pravljen.
Inace, sve su to za mene igracke i imam prilicno nisko misljenje o klavijaturama uopste, a aranzerima pogotovo. Razlog sto sviram PA500 je sto je jeftin, a nudi mnogo opcija koje iz studija mogu da prenesem na njega, sto ne koristi niko, a na kraju su rezultati kao sto sam i pomenuo, ne postoji aranzer ciji vlasnike ne zaplace kad sviramo zajedno, pa nek kosta i tri puta vise...

Ma nije nikakav kviz, samo nije klavijatura uopste, pa nema potrebe da navodim sta je korisceno i kako je snimano, ipak nije ovo takav forum...
Dodato:
Da ne bude da sam pljunuo bez razloga gore, vezano za Tyros koji ima vise opcija za master eq i master compressor, samo tu je i vise sansi da se pogresi, jer od 100 nasih muzicara 99 ne zna sta je frekvencija, a ne Q faktor. Cak i pored vise opcija u ta dva sektora, kvalitetnije radi eq i compressor na PA seriji, plus sto je bubanj na PA siroviji pa nudi vise mesta za rad, dok je Tyros dosta plstican i vec procesiran, pa je prilicno dosadan i bezidejan. generalno, u sustini vrlo slicne sprave, samo sto je Yamaha spakovala to u vecu kutiju, sarenije boje, lampice, kvalitetniju (ne mnogo) dirku i napucala cenu. Ima tu nekih farbi da zainteresujes drugare kad ti dodju u sobu, sax sa expression-om i slicne igracke koje nikad ne upotrebis, ali sustina je generalno vrlo slicna.
Tako gde je Korg godinama bio jak, sada je katastrofa, nema elektricnu gitaru, pritom i sama simulacija cabinet-a je toliko losa da ne moze ni clean da se namunji, pa je Yamaha tu bolja, ali sve je to manje-vise tanko...
No, nije to tema...

Kolega svaka vama cast na znanju i umecu...
ali toliko ispoljavanje prepotentnosti i samohvaljenja jos nisam citao ni u jednom postu.... Podsecate me na Vex-a
Mislim bez ljutnje
gega je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije