Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.07.2009, 16:39   #11
alen248
Vredan član društva
 
alen248's Avatar
 
Registrovan/a dana: 24.02.2005
Mjesto: Paraguay
Postovi: 177
Downloads: 17142
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: CharlesBafAV
Interesi: CharlesBafAV
alen248 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
alen248 pošalji poruku preko ICQ messengera alen248 pošalji poruku preko AIM messengera alen248 pošalji poruku preko Yahoo! messengera alen248 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kod mene u gradu ima par momcica koji su se napumpali preko noci doslovce jbt danas ga vidis normala poslije par dana do mjesec brdo od covjeka, e sad cime su se oni rokali neznam stvarno!
alen248 je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 16:56   #12
stadza
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2008
Postovi: 16
Downloads: 159
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
stadza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

steroidi 100 %
stadza je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 17:15   #13
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Kao mladji sam se bavio bodybuildingom ali nikad nisam uzimao te dodatne preparate.Udri po zdravoj hrani(predpostavljam da poznajes nacin ishrane bodybuildera),pilece belo meso,tunjevina,voce,povrce,hleb smanji na minimum i sl.Sve ove stvari koje se naknadno uzimaju negativno uticu na jetru.Cak i ti proteini u prahu su stetni.Marketing tih firmi koje to proizvode je toliko jak da su ubedili ceo svet da je to o.k.ali nije.Razmisli logicno,koliko mozes jaja da pojedes za jedan dan(nekad sam mogao 5,pa i 7,sada 3),ali da li je normalno da u jednoj casi popijes proteinsku vrednost za 60 jaja,pa nije sigurno.A da ne pricam za steroide i direktno ubrizgavanje u venu.To je ubrzani put u smrt.Takvi likovi se sire nekoliko godina na bazenu,onda postanu vrece opustenih misica,imaju sise vece nego zene i riknu u 55.godini.I da se ne lazemo,retko ko vezba kad dodje u neke malo poznije godine tako da se ne palis da ces ici u teretanu i sa 60.godina i biti zategnut.Procitaj malo i sta zene vole.Vise vole tzv,six-pack(trbusnjake)nego biceps od 60 cm.Umerena masa ali dobra definicija i to je prava stvar.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 17:16   #14
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja sam radio jedno vreme u teretani u bg(dok mi gazdu nisu ubili),i svakakvih sam budala video,cepaju metan.dek,anadrole..najgore dodje mator covek,inspektor u policiji,dize benc vristi,i hvali mi se kako je dekno neke steroide,a ima 45 godina..strasno..nemoj to nikad da koristis..jedan doktor u teretani mi je rekao da ti je 10% vezba a 90% ishrana,jer mozes ti vezbati ko nenormalan a ne nahranis misic kako treba,onda bolje da nisi ni vezbao..od tih suplemenata za tebe kao pocetnika najbolje uzmi neki mass gainer,sa odnosom ugljenih hidrata i proteina 2:1,i onda kad steknes zeljenu masu mozes da uzmes cist whey protein,samo da odrzavas,jer od 100% prteina neces dobiti nepotrebnu visak masu..ja vezbam oko 4 godine,sa prekidima,i za to vreme sam popio 2 kutije kreatina 1 kutiju proteina i 1 kesu mass gainera,sad kad manje vezbam,odnosno ne idem u teretanu vec vezbuckam po kuci,pijem samo glutamin,a i to neredovno,od hrane cepaj povrce voce,meso,pirinac,soju przenu,sve sa mnogo proteina,gledaj da unosis dovoljno kalorija,pomnozi svoje kg sa 30(mislim da je 30) i dobices optimalan broj kalorija koje treba da uneses dnevno..pozdrav
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 17:23   #15
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Daumen hoch Ma nemoj proteine bolje se drzi pravilne ishrane

Proteine je najbolje unositi hranom njih ima dosta u mesu (biftek posebno), mleku, jajima, riba je takodje bogata onim sto ti treba za misice, licno ti ne bih preporucio te nazovimo vestacke proteine iako ih puno ljudi koristi jer nisu bas zdarvi . . . Najvaznije je da pravilno radis vezbe i da se odmaras (jer misic raste u toku odmora), ovo ti ne pisem bas iz licnog iskustva ali imam druga moje godiste 17 god. dize 115 kg iz bendza i nije pio proteine a sad je valjda poceo ... Ima knjiga o ishrani takve vrste koje tacno odredjuju tj. daju podatak koliko koja namirnica sadrzi proteina- posle mozes i da prodas knjigu - a znanje ostade ...
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 17:26   #16
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ipak je bolje ostati prirodan, ali treba smanjiti hleb... Jedem 2 hleba dnevno...
__________________
Live a life you will remember.
EmirTotic je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 17:43   #17
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja nebi preporučio nikome creatin monohydrate, a za steroide nemamo šta razgovarati...Samo dosta je teško prirodnim putem doć do neke figure tijela, treba stvarno čvrsta volja, a dosta je i skupo hraniti se tunom, bjelim mesom i slično, a uz to naravno vitamini su neizbježni, pa voće povrće, nije to jeftino, pogotovo onome koji sve kupuje u dućanu...Ja već par godina treniram, trčim, vozim bicikl (al ne ovaj kućni) dižem utege al s nikakvim "doping" sredstvima, tu i tamo kupim neke vitaminčeke...Isto razmišljam o kupnji čistog proteina, nije loše puknut proteinski shake, umjereno, pametno raspolagat, i neće bit problema...
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 18:08   #18
matejas87
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.09.2008
Mjesto: berlin
Postovi: 102
Downloads: 2036
Uploads: 1
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg le61 korg pa80 i pa50
matejas87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
matejas87 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

kolega kazem ti ko bratu nemoj da uzimas nista samo meso spagete jaja i da vidis kakav ces da budes za 2 il 3 meseca ja sam imao 94 kg postavicu sliku da vidis al nikad nebi reko da sam ja te kilaze to sve sam uspeo u roku 2 meseca i evo sad imam problema pa sam omrso 11kg u nedelju dana

ako oces da budes razvijem i ne napunpan ondak idi prirodni putem kazem ti ko bratu svom
matejas87 je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 18:15   #19
stadza
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2008
Postovi: 16
Downloads: 159
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
stadza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uvek zavisi sta ko zeli da postigne u teretani,moze se koristiti proteinski dodaci ali nisu potrebni za normalnu lepu definiciju tela,koliko se mesecno dalo za taj preparat moze se bome dosta kupiti prirodne i zdrave hrane sa kojom zdravo hranimo misic i taj misic onda duze i ostane ako se nevezba
stadza je offline   Reply With Quote
Star 24.07.2009, 23:31   #20
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ja bih ti preporucio da izbegnes sve to i da se dobro hranis.druze ipak je to hemija,kako god okrenes....skelkovi,zgibovi i trbusnjaci keva za sve(naravno i propadanje),uz neke tegove,ako hoces.sa tim vezbama mozes sasvim korektno da se razvijes,da budes u granicama normale,znaci da imas dobru sisu i trbusnjake,sa sve ramenima.naravno zavisi i do konstitucije,sto bi rekli:''ili se prima,ili se ne prima".pozdrav
Dodato:
naravno neces moci da budes kao svarceneger ili tako neki lik

Promijenjeno od milanche007 (24.07.2009 u 23:32 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
milanche007 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije