Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.12.2012, 18:27   #331
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mozda mi visoko ovo pa zatoKo ga hebe drhti glas i kod ovih sto pjevaju izvornu muziku,pa niko ih ne dira..Pjevaju boli ih uvo za ispjevavanjaVazno je da se covjek veseli i pjeva heheh...ja bi mogao gluhonjemima da pjevam oni me ne bih tako zezali ko ovi sto sve cuju

Promijenjeno od zeljko (15.12.2012 u 18:32 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 15.12.2012, 23:27   #332
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
Nesto ti "drhti"glas na ispevavanjima na krajevima stiha.
Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
ja bi mogao gluhonjemima da pjevam oni me ne bih tako zezali ko ovi sto sve cuju
Pošto je ovo najverovatnije upućeno na moj račun, citiraću nešto od jednog člana čije vam ime verovatno nešto znači. Pozdrav!

Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Moras poraditi malo na vokalima, tacnije receno na vibratu kod duzih vokala, koji je kod tebe malo prenaglasen i za dlaku brzi no sto treba, pa tezi nesto vise tremolu nego vibratu. I amplitude vibrata su malo jace pa bi trebalo da proredis taj vibrato i da ga malo smiris, sto mislim, da uz malo rada nece biti nikakav problem za tebe.
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.
gitar je offline   Reply With Quote
Star 15.12.2012, 23:43   #333
ЂолеПФК
Ovaj baš voli da kuca
 
ЂолеПФК's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.02.2012
Mjesto: Leskovac
Godina: 29
Postovi: 356
Downloads: 19
Uploads: 17
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 45 puta u 45 Postova
Instrumenti: Korg PA60,Alexander Hermann
Interesi: Muzika,Partizan...
ЂолеПФК befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ЂолеПФК pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Moram da stanem u odbranu člana @gitar. Čovek svima piše harmonije ovde i opet se dovodi u pitanje njegov sluh. Primetno je da pojedinci previše veličaju sebe. Meni se lično jako dopada kako moj najbolji drug sa foruma peva, ali ne mora da znači da svi treba da dele moje ili bilo čije mišljenje. Poslednja stvar...@gitar je postavio dobronamernu kritiku, nigde nije rekao ništa loše.
Željko, o tebi sam sve rekao odavno, ovako bih mogao samo da naručim nekog Tozovca Pozdrav.

Sent from my Alcatel OT-990 using Tapatalk 2
ЂолеПФК je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio ЂолеПФК za ovaj koristan post:
gitar (16.12.2012)
Star 15.12.2012, 23:47   #334
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sad ne kapiram uopste zasto ti mislis da sam ja mislio na tebe kad sam to rekao...Druze kunem se u sve da nisam u tom momentu mislio na tebe vec se malo nasalio kad sam procitao Nesin komentar..A vjerujem 100 % da ni Nesa nije htio da tebe uvrjedi,vec se malo nasalio...A to sto ste ti i Tranzit primjetili stoji i priznam da ima greski kod mog pjevanja,samo sto to mene ne muci puno,jer znam kao sto rece Tranzit da se to moze popraviti...Jos jednom ja uopste nisam mislio na tebe kad sam pisao ovo,vec se nasalio..Pozdrav i bez ljutnje

Pretece me Djole heheh...Procitaj sta sam napisao i nema potrebe da se ti mjesas,jer kako rekoh nije mi ni na umi bilo da gitar uvrjedim,ja ga cijenim kao muzicara i poznavalaca muzike..Pozz

pa jbt ja ti danas saljem mail i pitam te za savjet a ti sad mislis ja te zezam

Odo sad spavat iznervirao sam se sad
Dodato:
Djole ja se nikada nisam velicao i svjestan sam koliko vrijedim

Promijenjeno od zeljko (16.12.2012 u 00:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 16.12.2012, 00:01   #335
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Dobro je to Zeljko. Komentarisacu samo pjevanje jer i sam kazes da je tu bilo i matrica i midi fajlova. Toniras dosta sigiurno, omakne ti se po koji sitni fals ali ne drastican tako da ne smeta previse. Imas odlican akcent i poneke pjesme koje si postavio pjevas akcentualno i stilski tacnije nego sto su u originalu. Dikcija ti je takodje dobra, sibilanti nisu prenaglaseni, ne suskas, konsonanti su jasni, znaci sa te strane je sve u najboljem redu sto dalje opet znaci da imas dosta dobrog materijala na raspolaganju. Ritmicki si malo setao ali opet u granicama razumnog i to samo u pojedinim pjesmama pa mislim da je to posljedica slabe koncentracije u tom momentu ili nedovoljna upjevanost tih pjesama a ne generalna mana ili nedostatak kod tebe. I patetike ima u tvom pjevanju, dakle nije samo puko pogadjanje tonova nego se trudis i da doneses pjesmu na svoj nacin. Moras poraditi malo na vokalima, tacnije receno na vibratu kod duzih vokala, koji je kod tebe malo prenaglasen i za dlaku brzi no sto treba, pa tezi nesto vise tremolu nego vibratu. I amplitude vibrata su malo jace pa bi trebalo da proredis taj vibrato i da ga malo smiris, sto mislim, da uz malo rada nece biti nikakav problem za tebe. U jednoj od pjesama si pokusao da u jednom dijelu pjevas falset i donekle si uspio mada ne perfektno jer nedostaje samo jos malo topline ali se primjecuje da i tu uz nesto rada mozes postici daleko bolje rezultate. Falset pjevanje je inace vrlo teska rabota. Prijatno si me iznenadio.
@Gitar:kada nekog citiras onda se to ovako radi a ne da se vadi samo deo koji odgovara nekom tvom razmisljanju i tvojim uverenjima.

@Zeljko,znam ja da si ti mislio na mene posto znas da ja dobro cujem a ne na naseg druga@Gitar notarosa.

@Gitar,zamolio bih te da ne kvarimo nasim komentarima Zeljkovu demo stranu posto on to nije zasluzio.
Zeljko je i van foruma moj veliki prijatelj tako da nemoj sebe da pronalazis u nasim postovima,to je vise nase interno zezanje nego nesto ozbiljno.

@Djole:ne znam ko tebe pozva da ovde delis neku pravdu momce.
Mlad si i bolje bi bilo da ucis od nas starijih a tu smatram i kolegu @Gitar notarosa(a mozes i od njega dosta da naucis) a ne da izigravas nekog sudiju ili pomiritelja.
Svako ima pravo na svoje misljenje pa kome se svidja svidja a kome se ne svidja nek pise argumentovano protiv.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 16.12.2012, 00:04   #336
ЂолеПФК
Ovaj baš voli da kuca
 
ЂолеПФК's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.02.2012
Mjesto: Leskovac
Godina: 29
Postovi: 356
Downloads: 19
Uploads: 17
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 45 puta u 45 Postova
Instrumenti: Korg PA60,Alexander Hermann
Interesi: Muzika,Partizan...
ЂолеПФК befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ЂолеПФК pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Izvini drug, nisam mogao da izdržim, ipak je gitar puno doprineo forumu da bi se omalovažavao. Neću višda ti kvarim temu ovakvim glupostima, samo ću komentarisati tvoje izvedbe u kojima uživam.
Pozdrav!

Sent from my Alcatel OT-990 using Tapatalk 2
ЂолеПФК je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio ЂолеПФК za ovaj koristan post:
gitar (16.12.2012)
Star 16.12.2012, 00:06   #337
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Neso ja nisam ni na tebe mislioMislio sam na sve koji cuju hahahaha....pa zar nije tako kad bi pjevao gluvima oni bi samo rekli super...Jbt to mi je naumpalo jedne prilike bio kod mene jedan moj radni kolega gluhonem covjek i stavi ruku na harmoniku kad sviram i kaze super hehehe...Ja gledam u covjeka kako cuje kad stavi ruku...Istina ziva hehe

Daj Djole cuti sad kad mi stariji razgovaramo hahahahhaa

Mislis da ja ne znam da neznam pjevat i svirat,ali zato ucim i vjezbam kad imam vremena hehehe
Dodato:
Jbt radi pogresnog vibrata izbije ovoliki dzumbus,a ja mislio da tako treba da se pjeva heheh...To samo ja znam da od vibrata napravim tremolo hahah

Promijenjeno od zeljko (16.12.2012 u 00:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 16.12.2012, 00:32   #338
gitar
Stariji Notaroš
 
gitar's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.11.2010
Mjesto: Južni Banat, Vojvodina, Srbija
Postovi: 141
Downloads: 13
Uploads: 2
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 475 puta u 399 Postova
Instrumenti: Gitara i još ponešto što ima žice
gitar wird schon bald berühmt werdengitar wird schon bald berühmt werden
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
@Gitar:kada nekog citiras onda se to ovako radi a ne da se vadi samo deo koji odgovara nekom tvom razmisljanju i tvojim uverenjima.
Nešo, svako može pročitati taj post u celini ako ga interesuje. Izdvojio sam taj deo ne zbog toga što odgovara mom mišljenju, nego zato što je vrlo sličan mom mišljenju.
Dodato:
Ajde sad svi u krevet i na svoje radne zadatke
__________________
Citat:
Originalno postovano od BIOSTAR Pokaži Post
ja volim sto vise akorada da ima, pa ubacujem G#, C# vamo tamo, to je neki moj stil na primer
Citat:
Originalno postovano od mgxbty Pokaži Post
Nije ni gitar nepogrešiv i on je samo čovek.

Promijenjeno od gitar (16.12.2012 u 00:50 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gitar je offline   Reply With Quote
Star 19.12.2012, 08:53   #339
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prvi put probao preko ove moje harmonike hohner morino u koju sam ugradio midi,da sviram sve sam u basu tj.sve bass,kontra,bubanj i cinele (zvecke) moze i druge stvari da se podese sta god hoces i da znaci sviras na lijevoj strani tako..Izabrao sam ovu pjesmu laganu za probu i bez harmonke prave samo sa ketrona instrumenti,a nisam nesto posebno ni podesavao,samo htio da probam posto sam gledao na youtube kako covjek svira na onoj roland harmonici..Poslusaj te ..skroz zahebano ovako svirat hahahha

http://kiwi6.com/file/wf4xvy8k09


http://k003.kiwi6.com/hotlink/wf4xvy...o_sviranje.mp3

Promijenjeno od zeljko (19.12.2012 u 08:55 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 19.12.2012, 13:45   #340
nele1
Ovaj baš voli da kuca
 
nele1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.09.2006
Mjesto: Nemacka Berlin
Godina: 54
Postovi: 491
Downloads: 552
Uploads: 0
Rekao HVALA: 47
Zahvalili mu 80 puta u 76 Postova
Instrumenti: 2 Harmonike Artist,PA800,LE korg
Interesi: pomagati dobrim ljudima
nele1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nele1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zeljko nije lose samo malo da poravis melodiju u pojedinim delovima pesme i malo harmoniju
veliki pozdrav.
__________________
NELE 1
nele1 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije