Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.01.2007, 15:17   #11
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jok, jok... ne treba tako razmisljati. Ne mogu oni toliko novih registracija napraviti koliko ti mozes izbrisati a garantujem da ce njima prije dojaditi. Svakoga od njih ces vrlo lako prepoznati ponovo jer se ti ljudi vrlo brzo odaju svojim nacinom pisanja koji je uglavnom agresivan, neargumntovan i na najnizem nivou, jer takva im je i kultura i obrazovanje.Taman posla da ovaj forum poklekne pred takvima. Sto se onda ovo sve radilo tolike godine ?
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 15:38   #12
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

tranzit smiri malo i ti hormone pretjero si da ti nebi
ja sad koju ocito ovde ali suticu, ako imas sta kome da
kazes u vezi kulture obrazovanja to uradi uzivo pa da ti
neko zube saspe a nemoj mi glumiti ovde nekog profesora
vise jer pretjero si ne samo kod mene vec kod i par ostalih
a znas da si sam poceo da zajebajes a ako hoces da ti pokazem
samo ti reci pa da vidimo ko je poceo sa cim..

Sto se tice bana nepomaze ti jer dok je proxy ovde i
na svakoj drugoj web ce se registrovati onaj ko zna
zato sam ti lijepo reko mozes se kaciti sa onim sto nezna
ali ne upadaj u pricu u kojoj nemas teksta dovoljno..
Sad smiri malo kao i mi svi i neupadaj vise u teme u koje
do sad nisi nijedan pozitivan odgovor dao vec u svakoj temi
tvrdis nemoze ovo nemoze ono a to licno ljudi rade kao i ja
sto se tice ensemble terca forum u kojoj tvrdis da nemoze
a ja je uradio zvuci kao i original..
Nemam sta da pisem stobom ovde samo ne kaci se vise samnom
jer ti ja nisam ovi sto neznaju pa da popuste i usute se
i nemoj vise da si mi spomenuo nesto sto se tice kulture,
obrazovanja, i toga jer prvo kreni od sebe pa onda dalje..
Hajde vise vozdra.
blusa je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 16:04   #13
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

:twisted:

Nevjerovatno !

Na što je spao ovaj forum. Umjesto da se razmjenjuje znanje, mišljenja i savjeti, ovdje se doslovce kolje.

Recite mi što od toga imaju pojedinci da istiću kako su najpametniji, najiskusniji, naj, naj ...

Ma dajte ljudi. Ohladite se malo. Pa zar ne primječujete da takovim ponašanjem i pisanjem tjerate odavde stare članove i ljudi koji bi uistinu stvarno htjeli i mogli večini ovdje pomoči.

Ja sam jedan od prvih koji je odustao od sukobljavanja više. Ne ulazim više ni s kim u diskusije i rasprave. Ne repliciram više nikom pa makar bio milijun posto u pravu. Natjerali ste nas da međusobno komuniciramo preko PP-a. Istina pravi muzičar zna prepoznati i odabrati prijatelja, tako i ja trenutno komuniciram ovdje s isključivo 25 članova. Također osjetio sam na svojoj koži što svakodnevno pojedinci ovdje prolaze, pogotovo kolega Nedim koji ima znanja, ali i tanke živce pa se da pojedinim seronjama isprovocirati. Nedime oprosti mi što te spominjem kroz primjer. I sam sam bio meta napada pojedine balavurdije i nekulturnih probisvijeta, kojima je osnovni cilj prodavati pamet, vrijeđati i na lijepe oći doči do materijala koje je netko danima i noćima stvarao.

Dajte stvarno, smirite malo hormone, jer s ovakovim prepucavanjem štetite ne samo forumu nego samima sebi. Naposljetku neće više nitko dolaziti na forum. U download centru odavna nema više kvalitetnog materijala jer je omogučen doslovce pristup svima, i koji zavređuju i koji ne zavređuju.

Bilo bi pametnije da se napravi filtracija između svih članova i napravi novi forum na koji će se ulaziti preko šifre koje će admin podjeliti odabranom društvu. Ostali će ostati na prdekana forumu i mogu se klati i prepucavati do imendana. Pa neka nas ostane 50, ali 50 poštenih i pravih kolega muzičara. Treba staviti glave skupa, a ne razdvajati ih. Dvije glave znaju više od jedne, a 100 da i ne kažem.

Zato pametno dalje. Ovo nije forum bivših ili aktivnih ratnika, nedohebanih drkađija punih jaja (da mi oprostite), već mjesto gdje se razmjenjuju kulturna i umjetnička iskustva. Zapamtite : Muzika je umjetnost, a ne sredstvo za borbu. Kome nije bilo dosta rata nek ide u Afganistan ili šta ti ga ja znam već kamo gdje se kolje, ubija i muči do besvjesti.
kreso je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 16:24   #14
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Smiri se Blusane...Ne sikiraj se buraz-takvi sebi nađu motku pa kad mu ko izbroji rebra vidićeš kako se ušuti...Da je tako hrabar prvo bi reko svoje pravo ime a ne da se krije iza slova ali eto nek on filozofira i kritikuje...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 16:38   #15
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Alix

Prijatelju, ajd i ti malo ohladi.

Kakve motke i sipanje zubiju te spopalo 8O
Zar imaš 15 godina ???

Ko te živcira stavi ga na ignore i AMEN !

Komuniciraj samo s osobama vrijednim tvoje pažnje i vremena.

Znam da te živcira nastala situacija ko i sve nas, ali što je previše, previše je. Nečeš biti ništa pametniji i jači ako misliš da ako će tvoja biti zadnja da si pobjedio.

Zapamti, ti njih ne trebaš niti oni trebaju tebe. I tu staje sva komunikacija. Čemu vrijeđanja i prijetnje ???
A pogotovo nekom nagovještat batine. Ovdje ima osoba koje su prošle rat i svašta u životu i nije im problem napravit belaj za i malu pizdariju.
Ovo ti govorim kao prijatelj koji ti želi dobro i koji je dosta prošo toga u životu. I sam sam prije nepuna 2 mjeseca napravio pizdariju pa sad ispaštam. Dobio sam takav udar po novčaniku da se neću oporavit do kraja godine, a sve samo zato jer sam vruće glave čovjeku za svoju zadovoljštinu razbio lokal pet puta više nego je on meni na parkiralištu auto.

Ajd pomirite se i uživajte !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 17:37   #16
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uopste nemam namjeru da se ponovo bilo sa kim prepirem na ovom nivou ali bih samo da podsjetim, tek da se stvar ne relativira i generalizuje. Ja sam taj kome je psovana majka, ja sam taj kome se govorilo da "sere" i "kenja", "da ga popusi" a onda se i prijetilo cak i batinama, sto se ponovilo i u ovom thredu (izvinjavam se na ovim prostackim izrazima ali njih nisam ja nikome uputio, vec obrnuto) a da pri tome nikoga, nijednom rijecju nisam uvrijedio. To sto su se momci nasli pogodjeni time da sam se usprotivio njihovim netacnim tvrdjama u vezi sa tom prokletom Ensemble tercom, koja je i dalje nemoguca ma koliko se oni upinjali da dokazu da jeste, to je vec pitanje njihove smanjene sposobnosti da diskutuju kako treba, odnosno na jednom normalnom profesionalnom i kolegijalnom nivou. Zalosno. Kako cemo nauciti bilo sta jedni od drugih ako se nastavi sa ovakvom praksom.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 18:08   #17
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ban je jedna dobra stvar ako neko hoce da se rijesi sto prije clanova koji prave probleme i funkcionishe i te kako,jednom sam clanu skoro dao ban i nije se pojavljivao bar ne sa svoojih 7 IP adresa koje sam blokirao,ali i njega sa danas pustio jer vidim da ima jos gori od njega.
Znate sta momci!
Citavo ovo vrijeme,skoro 4 god. ovde ulazem trud i prvodim sate na ovom sajtu stim koliko mogu da bi pomogao nekome,i necu vise da se raspravljam takodje necu dozvoliti da ovo sve toliko daleko ode da pocne neko nekome da prijeti i opet da izaziva.
Covjek moze jednom da preleti post pa da nesto pogresno shvati i stim da napadne covjeka ( i meni se desilo) ali sam se izvinuo covjeku i sve je ok.Ali ovde se radi konstantno prozivanje i opet jedno te isto.
Dok su ovde drugi pisali postove i pokusavali da objasne i prosire svoje znanje drugima,uvjek se desilo ako ne svadja onda bar da se umjesha neko pa da okrene temu i nastavi sa nekom budalastinom,komsinicom,zelenoj travi,pa gdje si ti i tako prekine se sto je zapoceto.
Imam samo jedno da kazem!
Niko vas netjera da odgovarate niti morate,ako vam neko ne odgovra i niste voljni da komentarisete sa njim onda sve to lijepo zaobidjite i nadjite se bi temu koja vam odgovara,ali u ovom slucaju nema te kategorije gdje bi sve ovo mogao da svrstam.
Ovo pisem ali pomisljam da sa LUD ili da nesto nije u redu samnom.
Kolegijalno sam vas molio da prestanete i da pokusate da sve to zaobidjete i sve ponekada i kroz neku shalu ali vidim da nema sa vama nicega niti kolegijalnog niti korisnog.

Onaj ko misli da nema prijatelja na ovom sajtu i da nije za njega neka SLOBODNO IDE KAKO JE I DOSAO !

SRETNO!


PS:
Ali siguran sam da ce mnogi da se vrate jer ovde su nasli za dzaba prvu dobru boju,ritam i citav set i prijatelje sa kojima su mogli nesto da podijele ali sada se ovako zauzvrat vraca.
__________________
---------------------------------
PRIDRZAVAJTE SE PRAVILA NA FORUMU
www.yu-midi.com
yu-midi je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 20:35   #18
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

PS:
Ali siguran sam da ce mnogi da se vrate jer ovde su nasli za dzaba prvu dobru boju.ritam i citav set i prijatelje sa kojima su mogli nesto da podijele ali sada se ovako zauzvrat vraca.

SVAKA CAST NA OVOJ RECENICI!!!

POZDRAVLJAM!
neconix je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 23:42   #19
Jazz
Drugar foruma
 
Jazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.08.2006
Mjesto: Bosnia and Herzegovina
Postovi: 67
Downloads: 687
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Interesi: svirka uzivo
Jazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jazz pošalji poruku preko MSN messengera
Standard jazz replay

također i ja se izvinjavam u svoj e ime gosp.tranzitu nije bilo namjere da se potcijenjuje nećije znanje jer svako zna za sebe najbolje i također podžavam YU MIDI sa svim što je napisao jer su to sve činjenice i ja sam jedna od njih . Da nije ovog foruma ja bi kod kuće samo palio gasio ovu spravu. Veliki pozdrav za sve dobre ljude ovog foruma , Pozz Jazz
__________________
Jazz
Jazz je offline   Reply With Quote
Star 09.01.2007, 23:57   #20
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dakle ljudi j sam kriv za ovo sve, bez ikakve ironije OZBILJNO. Jednostvano sam se osjeco da me je kolega Tranzit htio isprovocirat ali ustvari nije pa sam reagovao na onaj glupi nacin, tema je zatvorena bila i ja sam otvorio novu da bi mu se obratio. sa tim je pocela preprava i uvrede sa moje strane. A Tranzit je samo vraco kulturno sto je normalno. Ja sam se izvino ali opet je bila neka... ma nije ni bitno. Uglvanom, JA SE OPET IZVINJAVAM ZA OVU GLUPOST STO SAM NAPRAVIO I NEMA IZGOVORA ZA OVO!!!!!!! I nema potrebe da se dalje raspravlja dalje.
Uvijek sam ucen bio da se sa lijepo rijeci gvozdena vrata otvaraju. Dakle ja sigurno necu biti vise taj koji ce provocirat i koji ce biti provociran. Sve cu okretat na salu. A nadam se da ce i vecina tako.
Mile, Waxter, i ostali clanovi ovdje IZVINJAVAM SE DUBOKO!!!
POZDRAV , ALEN!
blatusan je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
forum, yumidi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije