Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.02.2018, 00:51   #11
Cegor5
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 15.12.2017
Postovi: 276
Downloads: 133
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x 76, Korg Triton Extreme
Cegor5 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od gagan Pokaži Post
Pozdrav drugari , evo da i mja kazem koju u vezi ove skalamerije , sve je to isto bilo dok nije izasla ova sprava pa 700 , po meni je to veliki promasaj kupiti je . Ja je imam vac skoro mesec dana , koji god set da ubacim , sto nesto tanko muljavo , boze sacuvaj ,,, desna ruka jos boze pomozi ,,, a leva uzas ,,,, jedino kad ubacim neki ekstra setod brace rumuna , ubija kako radi ,,,,,, neznam u cemu je stos . Sto se tice izrade nije losa , al dirke su stvarno kao na jamahama psr s serije , obicna plastika , malo su i lenje i duboke , al se moze malo korigovati tako sto se stavi preko cele tastature tj ispod dirki dva milimetra debljine neke samolepljive gume , da se pre zaistavi , a moze se i pojacati debljina filca , onda im smanjimo hod i budu i plice i brze ...... Toliko od mene ,,,,,, znaci tonski je nula ,,,, pa 800 ga pojede ,,, stvarno je lose uradjena ton blenda za aranzer , a solo je kako tako ok ... hvala
Probaj staviti neki set konkretno za tu klavijaturu. Jer često se dogodi da set iz različite klavijature ne zvuči isto, ali ne zbog kvalitete klavijature, nego moguće zbog toga što se efekti ne podešavaju jednako na tim klavijaturama. I sam kažeš da kad ubaciš rumunjski set, da tada radi super. Znači da je problem u onim setovima..
Cegor5 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Cegor5 za ovaj koristan post:
gagan (03.02.2018)
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije