Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.12.2015, 00:06   #1
toni-bt
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.12.2008
Mjesto: bitola-mkd
Godina: 53
Postovi: 114
Downloads: 666
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: klarinet-buffet rc,sax-boston (alt) klavijature-2xkorg pa3x61,,roland g-800 ,korg triton le
Interesi: muzika,muzika muzika i lepo druzenje
toni-bt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toni-bt pošalji poruku preko MSN messengera toni-bt pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard dynacord pm1600 || hrci

pozz kolege dali se neko suocio sa ovaj problem ,radi se o Dynacord pm1600 2
ne svaki put ali cesto kada je upalim prvih 10 20 sekundi javlja se neko hrcenje samo na mikrofonske ulaze,majstori nagadzaju jedan kaze elektroliti treba da se zamene(mikseta je stara 7-8 godina) neki kaze radi se o predpojacalo?????Imao li neko ovaj problem hvala vam pozzz
toni-bt je offline   Reply With Quote
Star 04.12.2015, 12:51   #2
milan_lekic
Ovaj baš voli da kuca
 
milan_lekic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2007
Godina: 34
Postovi: 425
Downloads: 2007
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Instrumenti: KORG Pa800&TRITON Classic
milan_lekic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
milan_lekic pošalji poruku preko MSN messengera milan_lekic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozz ako imas mikser negde na hladnom i vlaznom mestu nakupi se kondenz...tako sam ja imao na 1000/3 izlazima posto mi je bila preko sedmice u podrumu...prenesi mikser u kucu suvo/toplo mesto posto je stvar osetljiva i problem ce nestati.
__________________
KORG Pa3X76, Pa800 & TRITON Extreme
milan_lekic je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio milan_lekic za ovaj koristan post:
toni-bt (05.12.2015)
Star 05.12.2015, 20:19   #3
toni-bt
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.12.2008
Mjesto: bitola-mkd
Godina: 53
Postovi: 114
Downloads: 666
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: klarinet-buffet rc,sax-boston (alt) klavijature-2xkorg pa3x61,,roland g-800 ,korg triton le
Interesi: muzika,muzika muzika i lepo druzenje
toni-bt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toni-bt pošalji poruku preko MSN messengera toni-bt pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Plasi me da nije to sviram 4-5 dana nedeljno mikser je na podium u restoranu,restoran radi svaki dan znaci greje se,temperatura je konstantna,ali sta je tu je sutra idem kod novog dijagnosticara (majstora) pa da vidimo koja je njegova dijagnoza ,znaci problem su prvi 20-30 sekuda onda to nestaje,ako u isti dan a cesto se desava da odradim dve svirke druga svirka je ok,sve idealno radi ima snage nema brum pa jebem mu sve kao neko dzavo da je uso u nje hahaha ipak hvala sta si se potrudio tvoj slucaj posluzice nekome drugog pozzzz ziv bio
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od toni-bt Pokaži Post
Plasi me da nije to sviram 4-5 dana nedeljno mikser je na podium u restoranu,restoran radi svaki dan znaci greje se,temperatura je konstantna,ali sta je tu je sutra idem kod novog dijagnosticara (majstora) pa da vidimo koja je njegova dijagnoza ,znaci problem su prvi 20-30 sekuda onda to nestaje,ako u isti dan a cesto se desava da odradim dve svirke druga svirka je ok,sve idealno radi ima snage nema brum pa jebem mu sve kao neko dzavo da je uso u nje hahaha ipak hvala sta si se potrudio tvoj slucaj posluzice nekome drugog pozzzz ziv bio
Evo ja,sam pitam sam odgovaram hahha nozda nekome posluzi uzeo sam miksetu od majstora negova dijagnoza je da radi nekoriscenje prekidaci za fantom napajajne nekada ne propustaju signal kako treba i radi to s vremena na vreme se javlja hrcenje kao da je pokvaren potenciometar,prekidaci kostaju oko 5 eura pa da vidimo dali je odklonjen kvar

Promijenjeno od toni-bt (08.12.2015 u 00:21 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
toni-bt je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije