Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.10.2009, 01:13   #21
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma i meni ne smetaju lose kritike, svako ima pravo da kaze svoje mislenje samo da to ne bude preterano uvrjedlivo. Jednu umereno losu kritiku i ne smeta.Bar ja tako mislim! U ostalo pravilnik jasno kaze da svako pripazi sta pise, da odvoji nekoliko minuta i dobro da razmisli sta ce da napise jer nije pametno omalovazavati tudji rad. A primetio sam takve koji nista nisu uploadovali a pisu lose komentare!
A slazem se totalno sa Emir da nije u redu da neko skida sve i svasta a nista ne uploaduje a neke cak i otvaraju nove teme i traze stvare. Pa zar im je malo to u Download sekciju. A pitam se i sta ce im to toliko........?!
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline   Reply With Quote
Star 27.10.2009, 11:26   #22
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav, to je istina da ima ljudi koji jednostavno zele da napune svoj brojac uploada. Losa kritika OK mora i treba znat da se primi. Zar jer fer necij trud da se omalovazava pa nek je i fabricke ritmove stvaio od Bog zna koje klavijture. Kolko nas ima koji ce te npr. ritmove uzet i konvertirat za svoju klavijaturu i koristit ih? Ima nas dosta i to ja prvi. Svi znamo da su fabricki ritmovi ili stvari od klavijtura naj bolje i naj kvalitetnije. Al eto da ne duzim. Ja smatram bio to fabricki ritam il ga Saban Saulic licno pravio, treba se bit zahvlan za sve sto se stavi. Hocu da vam kazem isto da se o ukusu ne valja svadzat. Ljudi stvarno nije fer da se vrijedza i da se omalovazava po komentarima. To ce nama svima naskodit jer ce se prestat dobre stvari dijelit i stavljat. Forum je perfektan stvarno, al je Downoad centar divlji zapad zahvaljujuci coravim ocima. To moramo nekako rijesit. Takodze ostecenih setova za Pa seriju ima stvarno previse i na to se ne pazi.
Poz, Alen!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 27.10.2009, 12:13   #23
gogspa80
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Postovi: 424
Downloads: 1960
Uploads: 32
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
gogspa80 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Komentare ne treba ukidati, na yu midi download centru ima dosta opasno dobrih stvari, koje se uz malo truda i znanja mogu srediti da zvuce odlicno, ali isto tako u downloadu ima i gluposti, koje bi se trebale ili brisati ili preimenovati, npr, ima neki akusticni bass,fol kontrabas, kad sam skinuo, to uopce nije to... sto se dice downloada, ja sam skidao masu puta sve i svasta, i kasnije obrisem, skinem da cujem, ali smatram da imam pravo na to jer sam uploadovao dosta korisnih stvari... recimo Fender stratocaster sempl sam ja pravio, i sigurno ga nema negdje drugo, tamo je zakacen, i neki su ga komentirali kao dobru gitaru, i bude mi drago vidjeti takav komentar ...pozz
gogspa80 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije