Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.04.2016, 02:07   #21
vadexfly
Ovaj baš voli da kuca
 
vadexfly's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.01.2012
Mjesto: Zrenjanin (okolina)
Godina: 29
Postovi: 312
Downloads: 197
Uploads: 3
Rekao HVALA: 149
Zahvalili mu 69 puta u 66 Postova
Instrumenti: Korg Pa600
Interesi: Muzika, Biciklizam
vadexfly ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
vadexfly pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sve u svemu ova tema je napravljena da bi se pomoglo nekom a ne da se zapocne prepirka oko toga koja klavijatura je bolja, ne vidim razlog zasto neko voli da 'izaziva' ako tako mogu da se izrazim, nije da sam ja sad nesto na strani pa600 ili pa800, jednostavno nemam potrebu za komentarom tipa "pa800 ne valja nista..". Imam klavijaturu koja mi odgovara i ne mesam se u tudje klavijature, svaki ciga svoga konja hvali, ako tebi kolega ella85 odgovara tvoja klavijatura, budi zadovoljan njome i nek te dugo sluzi i donese mnogo para.. kazu ljudi pa50ku je pregazilo vreme a evo i dan danas ljudi zaradjuju sa tom klavijaturom, niko se ne buni niti skuplja pare za pa4x Da se vratim na temu, ne mogu da pomognem kolegi zeljko1107 jer ni sam jos uvek nisam shvatio koji mi programi trebaju da bi izveo to sa semplovima, mozda je malo cimanje zezati se sa tim jer realno nije bas toliko potrebno imati tako neke stvari iz filma i slicno, msm ne pomaze svirci a zauzima memoriju
vadexfly je offline   Reply With Quote
Star 16.04.2016, 02:22   #22
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne sviram ni pa600 ni pa800

I ako se vratis unazad primijetices da sam vise od svih vas pokusavao pomoci vezano za temu

Ali malo sam se iznenadio kad sam saznao da pa600 nema sempler,osim toga od prije sam znao da nema dodatne izlaze,vokalist itd......pa mi cudno kako moze sve to nemat i biti bolja 200 puta......zar to nije stvar ukusa i necijih potreba.

Na pa 800 sam svirao.......za pa600 cim sam sjeo znao sam da ju necu nikad kupit.......isto igracka

Ali necu vise o tome ...
ella 85 je offline   Reply With Quote
Star 16.04.2016, 02:33   #23
vadexfly
Ovaj baš voli da kuca
 
vadexfly's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.01.2012
Mjesto: Zrenjanin (okolina)
Godina: 29
Postovi: 312
Downloads: 197
Uploads: 3
Rekao HVALA: 149
Zahvalili mu 69 puta u 66 Postova
Instrumenti: Korg Pa600
Interesi: Muzika, Biciklizam
vadexfly ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
vadexfly pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nisam ni rekao da nisi pomogao vezano za temu, jednostavno ne izgleda lepo da se tema puni komentarima koje su prepirke nema sempler, moze da ucitava semplove ali samo iz nekog seta.. pa dobro, hvala bogu danas ima izbora sto se klavijatura tice tako da svako moze da zadovolji svoje potrebe odredjenom klavijaturom
vadexfly je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2016, 18:24   #24
zeljko1107
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 20.08.2014
Postovi: 15
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zeljko1107 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ok,posto sam shvatio da pa 600 nema sampler jel to znaci da nmz ovo sto sam ja hteo ni na pad-ove da se ubaci.Ako je tako moze li ko da mi preporuci program za editovanje samplova na kompu,pa da taj sampl posle ubacim u klavjaturu.
P.S. A sto se tice ovih zezalica kolega vadexfly i ja mislim da je sviranje naravno na prvom mesto ali i ove zezalice umeju ponekad da naprave atmosferu.
zeljko1107 je offline   Reply With Quote
Star 28.04.2016, 18:59   #25
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 31
Postovi: 279
Downloads: 83
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 41 puta u 40 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Naravno da može, samo moraš da ubaciš te semplove u set preko kompa ili druge klavijature koja je kompatibilna sa pa600. Mislim da imaš tema na forumu o softverima za editovanje setova preko pc-ja


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vux je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije